شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دوئل خونین عشقی بر سر دختر 16 ساله - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: درگیری دو پسر جوان بر سر صحبت کردن با دختر نوجوان با قتل یکی از آنها پایان یافت.

شامگاه چهارشنبه ماموران پلیس آگاهی در جریان درگیری خونین دو پسر جوان در یکی از شهرک های مشهد قرار گرفتند.تیم جنایی پس از حضور در محل درگیری با پیکر پسر جوانی روبرو شدند که بر اثر اصابت ضربه کارد به گردنش جان باخته بود.

در ادامه با حضور قاضی موحدی راد ، بازپرس جنایی مشهد تحقیقات برای کشف راز این جنایت آغاز شد. ماموران در جریان تحقیق از شاهدان دریافتند قاتل در حال صحبت با دختر نوجوانی بود که مقتول به آنها اعتراض کرد و درگیری آنها این جنایت را رقم زد.

با کشف این سرنخ دختر 16 ساله به نام نرگس شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی ها گفت : مدتی بود با مقتول دوست بودم . شب حادثه در حال گذر از خیابان بودم که یکی از پسرهای محله مزاحمم شد. در این لحظه مقتول سررسید و با پسر مزاحم درگیر شد. بعد از دقایقی دیدم دوستم غرق در خون روی زمین افتاد. قاتل هم از محل گریخت.

با شناسایی هویت قاتل ماموران محل های اختفای او را زیر نظر گرفته و روز پنجشنبه موفق به دستگیری او شدند. متهم پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشود و گفت : شب حادثه در حال صحبت با نرگس بودم که مقتول دخالت کرد . ابتدا او مرا کتک زد من هم عصبانی شده و با چاقویی که همراه داشتم ضربه ای به گردنش زدم.

پس از تحقیقات مقدماتی با دستور بازپرس جنایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.