پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مدت سربازی پسران در دیگر کشورها +جدول ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: سربازی از دغدغه های اصلی جوانان در سنین ورود به بازار کار است این دوره اگرچه ممکن است کمی سخت باشد اما به شهادت همان افرادی که بر آنان سخت گذشته است دورانی پر از تجربه است.

کیفیت و زمان انجام سربازی در هر کشوری بسته به موقعیتهای سیاسی ، جغرافیایی ، اجتماعی و حتی اقتصادی متغیر است.

این موضوع سبب شده است که در برخی از کشورها به سرباز نه به عنوان نیروی دفاعی که مانند نیروی کار اقتصادی بنگرند.

برخی از کشورها مردانی را که به سن خاصی (مثلاً 18 سال) می رسند به خدمت وظیفه سربازی اعزام می کنند، در برخی دیگر از کشورها (مانند کوبا) این اجبار برای زنان نیز وجود دارد. با این حال برخی از افرادی که از نظر سنی مشمول این خدمت می شوند به دلایل گوناگون (همچون نارسایی های فیزیکی یا روانی و یا اعتقادات مذهبی) از خدمت معاف می شوند.

در برخی دیگر از کشورها خدمت سربازی اجباری نیست و جوانان می توانند به صورت داوطلبانه به استخدام ارتش حرفه ای کشورشان در آیند. فراخوان خدمت وظیفه عمومی در شرایط عادی غالباً در این کشورها وجود ندارد ولی حاکمان این کشورها احتمال این فراخوان در شرایط اضطراری را به هیچ وجه رد نمی کنند.

گفتنی است حدود 85 کشور جهان بدون خدمت اجباری ، حدود 20 کشور کمتر از یکسال،حدود 10 کشور 18 ماه خدمت وحدود 25 کشور خدمت بالای 18 ماه دارند.برخی کشورها هم خدمت های خاص مثل بدون رزم و بدون سلاح دارند.

سربازی در ایران

ایران دارای خدمت وظیفه عمومی برای مردان است. لایحه خدمت اجباری نظام وظیفه در سال 1303 توسط رضا پهلوی به مجلس شورای ملی چهارم تقدیم شد و در آن جا به تصویب آن مجلس رسید.

ماده چهارم قانون خدمت وظیفه عمومی مصوب سال 1363 بیان می کند که خدمت وظیفه عمومی در ایران 30 سال است که به چهار دوره تقسیم می شود.

خدمت دوره ضرورت (2 سال)، دوره احتیاط (8 سال)، دوره ذخیره اول (10 سال) و دوره ذخیره دوم (10 سال). همچنین این قانون به شورای عالی دفاع اجازه می دهد در شرایطی که تعداد مشمولان مازاد بر نیاز باشد، طول دوره ضرورت به 18 ماه کاهش یابد.

در جدول زیر وضعیت سربازی در پاره ای از کشورها آمده است.

ردیف

بدون خدمت نظام

خدمت زیر یک سال

خدمت 18 ماه

خدمت بالای 18 ماه

1

آرژانتین

ازبکستان

آذربایجان

ایران

2

اسپانیا

استونی

اریتره

ارمنستان

3

استرالیا

اوکراین

ترکیه

تاجیکستان

4

ایالات متحده آمریکا

پاراگوئه

روسیه

تایلند

5

آلمان

تایوان

ساحل عاج

سنگاپور

6

ژاپن

تونس

کلمبیا

کره جنوبی

7

فرانسه

مکزیک

گرجستان

کره شمالی

8

ایتالیا

مغولستان

لائوس

مصر

9

پرتغال

یونان

کامبوج

کوبا

10

کانادا

السالوادور

ماداگاسکار

ویتنام

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.