جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام اسامی دروازه‌ بانان برتر قرن 21 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: سايت آمار و تاريخ برترين دروازه بانان فوتبال جهان در قرن بيست و يکم را اعلام کرد که بر اين اساس جيان لوئيجي بوفون، دروازه بان يوونتوس با اختلاف بسيار نزديک توانست به عنوان بهترين دروازه بان جهان انتخاب شود.

بعد از جان لوئيجي بوفون که با 218 امتياز توانست برترين دروازه بان قرن 21 شناخته شود، ايکر کاسياس با 217 امتياز و تنها يک امتياز کمتر در جاي دوم ايستاد. اين در حاليست که ايکر کاسياس روز گذشته به عنوان بهترين دروازه بان سال 2012 جهان انتخاب شد.

در اين رده بندي ديدا دروازه بان سابق تيم ملي برزيل بهترين دروازه بان قاره آمريکا در قرن 21 انتخاب شد. بهترين دروازه بان قاره آمريکا شمالي در اين قرن ، تيم هاوارد دروازه بان تيم ملي آمريکا در قاره آسيا ، لي وون جائه دروازه بان سابق کره جنوبي بهترين دروازه بان قرن شد و در قاره آفريقا اين جايزه به وينست اميانا دروازه بان نيجريه رسيد. در بين آسيايي ها پس از دروازه بان کره جنوبي که در جاي 43 جهان جاي گرفته است , مارک شوارتزر دروازه بان استراليا در رده 45 و محمد احمد دروازه ببان قطر در رده 61 جاي گرفته اند.

ليست برترين دروازه بانان جهان در قرن 21 به اين شرح است:

1- جان لوئيجي بوفون ايتاليا

2- ايکر کاسياس اسپانيا

3-پيتر چک جمهوري چک

4- ادوين فان در سار هلند

5- اوليور کان آلمان

6- ويکتور والدس اسپانيا

7- ديدا برزيل

8- ژوليو سزار برزيل

9- ينس لمان آلمان

10- روبرتو آبوندانزيري آرژانتين

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.