شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت سکه و طلا در بازار امروز - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: امروز هر قطعه سکه طرح قديم به مبلغ 1 ميليون و 267 هزارتومان به فروش رسيد.

در حال حاضر براساس کاهش 28 دلاري قيمت هر اونس طلا در بازار جهاني، قيمت طلاي 18 عيار هم در بازار داخلي با 20 هزارتومان کاهش به 127 هزار و 920 تومان رسيد.

براين اساس، قيمت سکه در بازار داخلي در حال حاضر به شرح زير است:

سکه طرح قديم، فروش 1 ميليون و 267 هزارتومان، خريد 1 ميليون و 247 هزارتومان طرح جديد، فروش 1 ميليون و 280 هزارتومان، خريد با 10 تومان کاهش 1 ميليون و 170 هزارتومان نيم سکه، فروش 637 هزارتومان، خريد 627 هزارتومان ربع سکه، فروش 335 هزارتومان و خريد به علت افزايش استقبال از ربع سکه فقط کاهش هزارتوماني داشته است.

اين در حالي است که سکه گرمي با وجود آنکه عيار طلاي آن 22 است اما به علت کاهش استقبال قيمت فروش آن در حال حاضر 205 هزارتومان و خريد با کاهش حدود 50 هزارتوماني بالغ بر 155 هزارتومان است.

اين خبر حاکي است امروز به علت آلودگي هواي تهران بخش عمده ي فعاليت ها در بازار به علت تعطيلي راکد بوده اما همين معاملات انجام شده در بخشي از بازار که به صورت کمابيش فعال است همچنان ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.