شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افتخارات رونالدو روی کفش‌ های جدید! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: کریستیانو رونالدو از کفش های جدیدش در سال جدید پرده برداشت. کفش هایی که آمار این بازیکن در سال 2012 روی آن نقش بسته است.

در حالی که رئال مادرید در اولین دیدار از سال جدید میلادی فردا به مصاف رئال سوسیداد می رود، کریستیانو رونالدو از کفش های جدیدش که در سال 2013 آنها را به پا خواهد کرد، رونمایی کرد.

علاوه بر مخفف نام و شماره پیراهن این بازیکن که روی کفش های جدید او با نام CR 7 حک شده است، آمار و اعدادی که رونالدو در سال 2012 به آن دست یافت نیز روی این کفش ها حک شده است.

افتخارات رونالدو روی کفش‌ های جدید! -

1= یک قهرمانی در لیگا در سال 2012

9 = 9 گل زده با پرتغال در سال 2012

14 = 14 بازی ملی برای تیم ملی در سال 2011

19= اولین بازیکنی که در تمام 19 حریف لیگا در یک فصل گلزنی کرد.

27 = 27 سال در سال 2012

55 = 55 بازی برای رئال مادرید

60 =60 گل برای رئال مادرید

این هفت عدد به ترتیب در پایین کفش های رونالدو حک شده اند. اگر چه این آمار و ارقام چیز کمی نیست، اما باید دید کمیته کارشناسی فیفا آن را برای انتخاب مرد سال جهان محاسبه خواهد کرد یا خیر.

رئال مادرید فردا در رقابت های لیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال سوسیداد می رود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.