دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شکست خانگی مس و صعود تراکتور سازی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: تراکتورسازان با این پیروزی موفق شدند جای فولاد را در جدول رده بندی بگیرند.

در ادامه هفت بیستم رقابت های لیگ برتر بعد از ظهر امروز سه دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که در مهمترین آنها تراکتورسازان به مصاف مس کرمان رفتند که موفق شدند این تیم رادر خانه اش شکست دهند.

در این دیدار که هم زمان با دو دیدار آلومینیوم،نفت تهران و سایپا،فولاد برگزار شد تبریزی ها شکست سنگینی را به شاگردان بوناچیچ تحمیل کردند.لوکا که آمده بود تا مس را از وضعیت بغرنجی که دارد نجات بدهد در دومین بازی که روی نیمکت این تیم نشست نتیجه ای بهتر از شکست سه بر یک به دست نیاورد.سید مهدی سید صالحی(در دقایق 16 و 35)و جواد کاظمیان در دقیقه(53 برای تراکتوری ها گلزنی کردند.تک گل تیم مس را هم مهرداد کریمیان (در دقیقه20)به ثمر رساند.

با این پیروزی تراکتورسازان 35 امتیازی شدند به رده دوم جدول رده بندی صعود کردند.در دیگر بازی امروز که بین تیم های سایپا و فولاد برگزار شد دو تیم در پایان نود دقیقه به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.شاگردان حسین فرکی که تا پیش از این بازی در رده دوم جدول رده بندی بودند با این تساوی یک پله سقوط کردند و به رتبه سوم رسیدند.

سایپایی ها هم 28 امتیازی شدند تا با تفاضل گل بهتر نسبت به مس در رده هشتم جدول قرار بگیرند. جونیور تورتا(در دقیقه 13)برای سایپا و مهدی نوری (در دقیقه 17)برای فولاد گلزنی کردند.

در دیگر بازی همزمان امروز شاگردان اکبر میثاقیان از شاگردان منصور ابراهیم زاده پذیرایی کردند که این دیدار در نهایت بدون رد و بدل شدن هیچ گلی به پایان رسید.این اتفاق در حالی افتاد که حتی تقسیم امتیازات هم تاثیری در جابجایی رتبه تیم ها در جدول رده بندی نداشت.نفتی ها 27 امتیازی شدند اما همچنان در همان رده دهم جدول قرار دارند.هرمزگانی ها هم با کسب این یک امتیاز نتواستند از رده چهاردهم جدول خودشان را بالا بکشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.