جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واریز وام ضروری برای 60 هزار بازنشسته ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از تصویب پرداخت وام ضروری به 60 هزار نفر از بازنشستگان و موظفین خبر داد.

ایراندخت عطاریان گفت: بیش از 270 هزار نفر بازنشستگان و موظفین برای دریافت وام ضروری در سامانه اینترنتی صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام کردند که چون تعداد متقاضیان واجد شرایط بیشتر از اعتبار تعیین شده بود از طریق قرعه کشی برندگان این دوره انتخاب شدند.

وی با اشاره به حمایت دولت از بازنشستگان افزود: امسال حدود 75 میلیارد تومان برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان اختصاص داده شده است که این مبلغ از فردا به حساب سپهر بازنشستگان واجد شرایط واریز می شود.

عطاریان گفت: میزان وام ضروری حداکثر 5 /1 میلیون تومان است و اقساط آن 36 ماهه بوده و کارمزد آن 4 درصد خواهد بود.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: امتیازاتی چون میزان حقوق بازنشستگی ، سنوات بازنشستگی و عدم دریافت وام در سالهای گذشته از جمله پارامتر هایی است که در پرداخت وام ضروری به بازنشستگان و موظفین مورد توجه است.

عطاریان تاکید کرد: اسامی بازنشستگان و موظفین وام گیرنده بر روی سایت صندوق بازنشستگی کشوری قراردارد و علاوه بر آن از طریق پیامک نیز پرداخت وام ضروری به اطلاع بازنشستگان می رسد.

وی در پایان با اشاره به اینکه در سه سال گذشته به 200 هزار نفر از بازنشستگان وام ضروری پرداخت شده است گفت: این اقدام صندوق بازنشستگی کشوری با هدف افزایش رفاه اجتماعی صورت گرفته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.