دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مروری بر وعده توخالی مربیان لیگ برتری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

کافی است تازه به تیم آمده باشید یا چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده باشند تا «هماهنگی» هم بشود بهانه دیگری که باز هم نتایج خوب را عقب بیندازد. کسی هم در این میان نیست که بگوید شما که می دانستید لیگ برتر کی قرار است شروع بشود.کسی نیست بپرسد شما که می توانید برنامه ریزی کنید در هفته ای که می گویید تیمتان به سطح واقعی می رسد، چطور این کار را برای هفته اول نمی کنید؟

کسی نیست که بپرسد چرا زمانبندی بدنسازی ها طوری است که بدن های تیمتان چند هفته بعد شروع لیگ قرار است روی فرم باشد. چندان هم فرقی نمی کند. اگر بپرسی هم پاسخ های از پیش تعیین شده ای وجوددارند؛ «تعطیلات بین دولیگ کم است» یا «تیم ما دیر بسته شده است» یا «من تازه به این تیم آمدم ودر تمرینات پیش فصل حضور نداشته ام».

مهم هم نیست که مربیان ما هنوز بعد از بیشتر از یک دهه برگزاری لیگ با همین تقویم هنوز برای پیش فصل آن درست برنامه ریزی نمی کنند. مهم نیست که نقش سرمربی در دیر بسته شدن تیم یا در دیر شروع شدن تعطیلات یا حتی در دیر انتخاب کردن تیم و قرارداد بستن با آن چقدر است، مهم این است که سرمربی مقصر نباشد و فشار را از روی خودش بردارد.

حالا هم در هفته چندم کسی به یاد نمی آورد که قرار بوده است تیم واقعی را ببینیم. کسی نمی پرسد چرا تیم واقعی شما هم هماهنگ نیست، بازیکنانش کند و نتایجش ضعیف هستند. باید باز هم منتظر هفته هفتم و هشتم بمانیم و باز هم نپرسیم تیم های واقعی چرا بد بازی می کنند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.