چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نزاع خانم‌ ها در اتوبوسBRT‌ انقلاب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: زنی که قصد سرقت از خانم های BRT را داشت توسط خانم های دیگر در آن مکان شناسایی و طی یک نزاع جمعی، زن سارق تحویل مأموران کلانتری گردید.

رئیس کلانتری 148 انقلاب گفت: شهروندان محدوده انقلاب باید بدانند که پلیس هر لحظه در کنار آنها آماده هر گونه کمک رسانی است.

سرهنگ مرتضی شمس در ادامه اظهار داشت: روز گذشته مقارن ساعت 16 زنی در اتوبوس های BRT اقدام به سرقت از خانم های دیگر در اتوبوس به روش جیب بری کرد، که خانم های داخل اتوبوس بلافاصله متوجه شدند و او را بلافاصله دستگیر کردند.

وی افزود: پس از دستگیری سارق، زن شروع به نزاع و جیغ کشیدن نمود و عمل انجام داده خود را انکار می کرد که دیگر خانم ها کم نیاورده و با او نزاع کردند که در نهایت در ایستگاه او را به واحد گشت کلانتری معرفی نمودند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: پس از گفت و شنود ماموران با مالباختگان طی بازرسی از کیف فرد سارق و همین طور بازرسی بدنی توسط مامور خانم، تعداد زیادی گوشی همراه کشف و ضبط گردید، که در نهایت پس از انتقال متهم به کلانتری، وی معترف به بزه خود شد و خود را به هویت گلشن معرفی نمود.

لذا پرونده ای در این خصوص تشکیل و برای بررسی و کشف سایر جرایم به پایگاه سوم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ارجاع داده شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.