دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سن سکته در ایران 5 سال کمتر از دنیا! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: مقايسه آمار سکته مغزي در ايران در مقايسه با آمار جهاني نشان مي دهد که متاسفانه سن بروز سكته هاي مغزي در ايران 5 سال پايين تر از متوسط آمار جهاني است.

رئيس انجمن سکته مغزي ايران با تاييد تاثير مشهود آلودگي هوا بر تشديد بيماري هاي مغزي گفت: در روزهاي آلوده به دليل کاهش سطح اکسيژن رساني به مغز، مراجعه بيماران و شمار سکته هاي مغزي افزايش مي يابد.

دكترمحمدرضا قيني افزود: مطالعات اوليه و اثبات نتايج آن نشان داده که آلودگي هوا مشکلات عروقي ايجاد مي کند و چون عمل اکسيژن رساني را مختل مي کند، باعث بروز سکته مغزي مي شود. وي گفت: آلودگي هوا باعث اختلال در کارکرد مغز مي شود و باعث علائمي همچون سردرد و خواب آلودگي شده و تمرکز حواس را کاهش مي دهد.

اين متخصص مغز و اعصاب در مورد آمار سکته مغزي در ايران گفت: طبق بررسي هاي انجام شده آمار سکته مغزي در کشور 70 در 100 هزار نفر جمعيت است اما به نظر مي رسد آمارها بيش از اين بوده و با توجه به ميزان مراجعات بيماران، يکصد در 100 هزار نفر باشد.

به گفته اين متخصص سكته مغزي مقايسه آمار سکته مغزي در ايران با آمار جهاني نشان مي دهد که با متوسط آمار ابتلا در کشورهاي مختلف برابري کند اما متاسفانه سن بروز در ايران 5 سال پايين تر از متوسط آمار جهاني است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.