شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عبدی: یحیی باید دستیار پنجم من میشد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

می خواستم حضورم در پرسپولیس منطقی باشد

آقایان از من خواستند به پرسپولیس کنمک کنم اما همان موقع برخی از دوستان و مشاورانم می گفتند نباید بروی و با افرادی کار کنی که سطح علمی و مربیگریشان خیلی از تو پایین تر است اما من چون با خود رویانیان و یحیی صحبت کرده بودم، گفتم هر کاری از دستم بربیاید برای پرسپولیس انجام می دهم. بعد از دو روز حضور در دبی به انگلستان آمدم تا دو هفته به کارهایم برسم اما 10 روز حضورم گذشته بود که تماس گرفتم و فهمیدم با فرد دیگری به توافق رسیده اند که من هم خیلی متعجب شدم.

با خودم گفتم مگر می شود چنین کاری کرد؟ دوست دارم بپرسم اگر فرد دیگری را می خواستید، چرا اصرار کردید که من بیایم؟ من با رویانیان و شیرینی آشنا نیستم اما آنها افراد منطقی تر و بهتری هستند. یحیی را خیلی وقت است می شناسم و قبلا با هم راحت تر بودیم اما ظاهرا تغییرات زیاده بوده و نوع صحبت ها با عملکردها خیلی فرق می کند.

کار کردن با یحیی برایم کسر شأن بود!

افراد باید جایگاه خودشان را بدانند. ممکن است یکی دو برد هم بیاورید اما اگر روراست نباشید، ضرر می کنید. دستی که ما با هم دادیم به ضررم بود. خوشحالم که این اتفاق الان افتاده، من به جایی نرفتم که صداقت وجود ندارد، هم با فردی که چند لِول از خودم پایین تر است و در شرایط طبیعی باید دستیار چهارم یا پنجم من می شد کار نکردم.

ببینید این افراد چطور به پرسپولیس آمدند

اگر طرز آمدن افراد را مرور کنید، خیلی چیزها دستگیرتان می شود. اینکه این افراد چطور و با چه برنامه ای به پرسپولیس آمدند، همه چیز را مشخص می کند. اگر می خواهید، از محسن عاشوری بپرسید. بعد از آنکه تیم با مانوئل نتیجه نمی گیرد، شرایط کاملا عوض می شود و دقیقا متوجه می شویم از اول چه برنامه ای بوده. مثلا یک مربی به خاطر مریضی تیمش را رها می کند اما بعد به جایی می رود که باید کار خیلی سخت تری انجام بدهد. یک مربی دیگر هم که مشکل خانوادگی دارد، وسط فصل تیمش را ول می کند و بعد از فسخ قراردادش، در عرض 3 روز مشکل خانوادگی اش حل می شود. همه اینها می شود بی صداقتی.

دلیل ناراحتی عبدی چیست؟

شنیده می شود طولانی شدن پروژه راضی کردن عبدی برای حضور در کادر فنی پرسپولیس یک دلیل مهم داشته است. اینکه گل محمدی اصرار داشته مجتبی حسینی دستیار اول او در پرسپولیس باشد اما عبدی تاکید داشته که او باید به عنوان دستیار اول در پرسپولیس مشغول به کار شود.

سفر او به دبی و انگلستان هم باعث شد گل محمدی با وجود موافقت ضمنی عبدی، به کل قید او را بزند و سراغ وینکو بگوویچ کروات برود تا شاید بازگشت عبدی کلا کنسل شود. اصطلاحات عجیبی هم که عبدی در مصاحبه دیروزش به کار برده، بیشتر ظاهرا به خاطر ناراحتی اش از این اتفاقات بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.