دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: انتقاد ماهینی از بی پولی فوتبال بوشهر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فایل صوتی مصاحبه رادیو بوشهر با پدر و مادر او و صمیمیت و سادگی که در حرف هایشان وجود داشت مدت هاست حتی به گوشی های موبایل هم راه یافته و بی دلیل نیست که از هر بوشهری سراغ ماهینی را بگیری، با لهجه شیرین خود می گوید «حسین بچه ممدسن تکه».

پدرش محمدحسین ماهینی از قدیمی های شاهین است. حسین در صفحه فیس بوکش در انتقاد از بی پولی فوتبال بوشهر جملاتی نوشته تا بلکه مسئولان را متوجه تیم های آن دیار کند. ماهینی نوشته: «شمالم (دیلم) تا جنوبم (عسلویه) عشق، چه خاک و گندمی دارم ... / صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم ... / بگم این حق هیچ کس نیست، که با ثروت فقیر باشه ... / کسی که فرش میبافه، نباید رو حصیر باشه ... / نام عسلویه / نام خانوادگی: استان بوشهر

استانی به این ثروتمندی ولی پول ورزشش برای جاهای دیگست، مگر حال و روز شاهین، ایرانجوان و پرسپولیس برازجان و گناوه رو نمی بینید؟»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.