شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تصویر دیدنی از پدیده نادر رنگین کمان آتش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رنگين كمان هاي آتش (fire rainbows) نه آتش هستند و نه رنگين كمان؛ با اين حال اين رنگين كمان ها پديده هايي خارق العاده به شمار مي آيند.

مطابق گزارش ناسا، اين پديده نادر از لحاظ تكنيكي ابرهاي رنگين كماني است كه خود از ابرهاي حاوي قطرات كوچك آب با اندازه همسان ناشي مي شود.

اين ابرها نور را شكسته يا خم مي كنند به طوري كه به طول موج ها يا رنگ هاي متفاوت تقسيم مي شوند.

اين امر آن ها را به يك جلوه رنگين كمان شبيه مي كند كه از شكستن نور ناشي مي شود. اين پديده همچنين الگويي نوسانگر از طيفي از رنگ هاي آبي، سبز، قرمز، ارغواني ، مشكي و باز هم آبي را توليد مي كند.

تصویر دیدنی از پدیده نادر رنگین کمان آتش

اگرچه ابرهاي رنگين كماني رنگ هايي شبيه به رنگين كمان دارند، اما شيوه  اي كه نور براي ايجاد آن ها پخش مي شود، به طور جزئي متفاوت است.

رنگين كمان ها توسط شكست و بازتاب نور شكل مي گيرند. هنگامي كه نور شكسته مي شود با عبور از خلال واسطه هاي داراي تراكم هاي مختلف از جمله آب يا يك منشور خميده مي شود.

نور منعكس شده از يك سطح با زاويه   اي مساوي با زاويه برخورد آن با همين سطح مي جهد. با اين حال پديده پراش (diffraction) شامل انتشار امواج نوري در يك الگوي حلقه مانند است.

نمايش رنگين كمان اغلب در ابرهاي تازه تشكيل شده روي مي دهد. اين ها ابرهاي pileus ناشي از توفان هاي سريعاً رشد كرده اند كه هوا را از خلال لايه جوي به درون جو فوقاني جاروب كرده اند.

اين امر به خلق يك ابر مه مانند منجر مي شود كه در قسمت فوقاني توفان مانند يك گنبد درخشان به نظر مي رسد و همانند اشيا رنگين كماني همچون پرهاي طاووس، نور بسته به مكان فرد نسبت به خورشيد و شيء تغيير مي كند.

ابرهاي رنگين كماني نبايد با رنگين كمان هاي آتش (circumhorizontal arcs) اشتباه گرفته شود، كه گروهي از رنگ هاي مشابه با افق را خلق مي كند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.