"> تشکیل یک فلسطین جدید! -
چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تشکیل یک فلسطین جدید! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: محمود عباس تشکیلات خودگردان فلسطین را به "کشور فلسطین" تغییر نام داد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دستور داد از این پس در تمام تعاملات رسمی سفارتخانه ها و هیات های دیپلماتیک فلسطین در سراسر جهان از نام «کشور فلسین» به جای تشکیلات خودگردان فلسطین استفاده شود.

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور دستوری از وزارت خارجه فلسطین خواست تا از این به بعد در تمامی تعاملات رسمی سفارتخانه ها و هیات های دیپلماتیک فلسطین در سراسر جهان به جای نام «تشکیلات خود گردان فلسطین» از عنوان «کشور فلسطین» استفاده شود.

این تصمیم محمود عباس در راستای عملی کردن تصمیم اخیر مجمع عمومی سازمان ملل برای ارتقای جایگاه فلسطین به عنوان کشور ناظر غیرعضو در این سازمان صورت گرفته است و این تصمیم هیچ خللی را به حقوق و دستاوردهای ملی که سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) محقق کرد، وارد نمی کند.

پیشتر نیز عباس، با صدور دستوری خواسته بود در تمامی مهرها، آگهی ها و اسناد مربوط به تشکیلات خودگردان نام کشور فلسطین را جایگزین نام تشکیلات خودگردان فلسطین کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.