چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نوشاد عالمیان لژیونر می شود؟ - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آلمانی ها نابغه پینگ پنگ ایران را می خواهند. نوشاد عالمیان که پارسال هم از چند کشور اروپایی پیشنهاد داشت، امسال هم مشتری اروپایی دارد اما مثل پارسال هنوز تصمیمش را برای رفتن از ایران نگرفته است اما این بار شرایط فرق کرده است. نفرات خوب و شناخته شده ای در این تیم آلمانی بازی می کنند. ماندن در ایران به صلاح نوشاد نیست و باید با بازی و زندگی در خارج از ایران و دور از خانواده خودش را سازگار کند.

آلمان، پرتغال، فرانسه و دانمارک کشورهایی بودند که پارسال برای جذب نوشاد پیشنهاد داده بودند اما او برای رفتن از ایران تمایلی نشان نداد و ترجیح داد بعد از المپیک و تجربه اندوزی بیشتر لژیونر شود. به جز اینها، دوری از خانواده یکی از دلایل مهمی بود که باعث شد نوشاد روی پیشنهادهای خارجی اش فکر نکند.

حالا پس از بازی های خوبش در المپیک و فینال پورتورهای جهانی که بیشتر از یک ماه گذشته در چین برگزار شد و به نایب قهرمانی او در رده امیدها منجر شد، نوشاد مورد توجه خارجی ها قرار گرفته است. این بار آلمانی ها مصرانه خواهان او هستند.

نوشاد عالمیان لژیونر می شود؟ -

حسنی می گوید: «پیشنهاد تیم اولسن هازن جدی است. یک ماه و نیم پیش ایمیل شان به فدراسیون و خود من برای لیگ 2014-2013 آلمان آمد. نوشاد الان در بانک دی و لیگ ایرن بازی می کند. اگر او راضی شود سال آینده به آلمان می رود. داریم با نوشاد صحبت می کنیم که راضی اش کنیم. پارسال هم او پیشنهاد خارجی داشت اما راضی نشد که از ایران برود. مشکل خروجی هم داشت اما الان شرایط فرق می کند.»

حسنی ماندن در ایران را به نفع نوشاد نمی داند و می گوید اگر به تیم خارجی نرود تبعات خوشی در انتظارش نخواهد بود: «در ایران برای بازیکنی در سطح نوشاد مشکلاتی وجود دارد. فدراسیون نمی تواند امکانات مورد نیاز او را در اختیارش بگذارد. مشکلات اقتصادی حالا بیشتر هم شده است. اینجا حریف تمرینی خوب برای او نیست. نوشاد بماند ضرر می کند.

شما ببینید او در جام فجر نتیجه خوبی نگرفت و باخت. همین حالا او که در رنکینگ جهانی نفر 40 بود، با این باخت 14 پله سقوط کرده و به رده 54 رسیده است. این یکی از پیامدهای ماندن در ایران است. نوشاد به آلمان نرود این روند شکست ها ادامه خواهد داشت. هر جایی خارج از ایران بازی کند سطح مسابقاتش بالاتر از لیگ ماست. حریف تمرینی خوب هم دارد و با آمادگی بالا می تواند در مسابقات بین المللی شرکت کند.»

حسنی درباره شرایط مالی آلمانی ها هم توضیح می دهد: «پارسال که آلمانی ها او را می خواستند برای یک فصل 7 ماهه 30 هزار یورو با همه امکانات را پیشنهاد داده بودند. امسال شرایط فرق می کند. نوشاد امسال رنکینگش خیلی بالاتر از پارسال است. هنوز درباره مسائل مالی صحبت نشده اما خیلی بهتر از پارسال می شود. اگر نوشاد برای رفتن از ایران راضی شود، سال آینده تابستان در شروع فصل جدید بوندس لیگا باید تیم اولسن هازن آلمان را همراهی کند.»

گفته می شود شاید نیما برادر نوشاد هم در این سفر او را همراهی کند. پیمان حسنی می گوید: «این تیم آلمانی سطحش خیلی بالاتر از بازی نیماست. آلمانی ها نوشاد را می خواهند. شاید در یک دسته پایین تر همین تیم آلمانی تیم دیگری داشته باشد یا اینکه در نزدیکی شهری که نوشاد می خواهد برود، تیمی نیما را بخواهد و آنها نزدیک هم باشند وگرنه رفتن نیما به این سادگی ها فراهم نمی شود. شاید هم نوشاد مجبور شود تنهایی به آلمان برود.»

پدر نوشاد: به احتمال 80 درصد پسرم به آلمان می رود

به جز مربی سابق نوشاد در تیم پتروشیمی، پدر او هم لژیونر شدن را به نفع نوشاد و پینگ پنگ ایران می داند. رحمت الله عالمیان، پدر نوشاد احتمال رفتن پسرش را تا 80 درصد می داند. او به ایسنا می گوید: «صحبت هایی را در حاشیه مسابقات کاپ فجر با یک باشگاه آلمانی داشتیم و تا حدودی هم به توافق رسیده ایم و احتمال حضور نوشاد در این تیم زیاد است.»

پدر نوشاد از نفرات سرشناس این تیم آلمانی می گوید: «تیم اولسن هازن آلمان از بازیکنان سرشناس پینگ پنگ بهره می برد. بازیکنانی همچون لی یو سومین از کره که قهرمان المپیک 2004 بود در این تیم هستند که موقعیت بسیار خوبی برای نوشاد است. من بسیار مصر هستم که فرزندانم برای پیشرفتشان به آلمان بروند و تجربه اندوزی کنند. به احتمال 80 درصد نوشاد به بوندس لیگا خواهد رفت. اگر قرار باشد نوشاد به آلمان برود، سال آینده می رود.»

نوشاد تا پایان لیگ برتر ایران با تیم بانک دی قرارداد دارد. لیگ آلمان هم اردیبهشت ماه و تا قبل از مسابقات جهانی تمام می شود. لیگ برتر سال آینده مرداد و شهریور ماه در آلمان شروع می شود. اگر نوشاد به رفتن از ایران راضی شود او در این زمان باید به آلمان سفر کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.