"> مداح مورد علاقه بنیامین بهادری
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مداح مورد علاقه بنیامین بهادری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله زندگی ایرانی: بنیامین بهادری که محرم امسال به همراه سهراب پاکزاد دو آهنگ "قلب محرم" و "موج محرم" را منتشر کرد و نشان داد هنوز هم به ریشه های مذهبی که دارد پایبند است از حسن خلج به عنوان خلاق ترین مداح کشور یاد کرده و گفته است: آقای حسن خلج یکی از خوش صداترین مداحانی هستند که در ایران فعالیت می کنند.

چند روز پیش خیلی اتفاقی یکی از فایل های ایشان را از اینترنت دانلود کردم، باورت نمی شود این مرثیه آنقدر روی من تاثیر گذاشت که از صبح تا شب حداقل صد بار آن را شنیدم.

مداح مورد علاقه بنیامین بهادری

وی در بخش دیگر این مصاحبه درباره راه اندازی سایت محرم گفته است: وقتی کارهای مربوط به تولید "قلب محرم" و "موج محرم" را آغاز کردیم به این فکر افتادیم که پایه انتشار این دو آهنگ کجا باشد. برای این که به صورت بکر و نو این دو آهنگ را منتشر کنیم تصمیم گرفتیم سایت موج محرم را راه اندازی کنیم. این سایت فقط متعلق به ما نیست و همه می توانند از آن استفاده کنند.

این سایت برای ما تبدیل به یک تکیه مذهبی شده است و وقتی دلمان می گیرد به آن سر می زنیم. این سایت هنوز هم فعالیت دارد و بخشی به نام قاب محرم در این سایت راه اندازی شده است که دوستان ما می توانند عکس هایی که با هر وسیله از دوربین های حرفه ای تا گوشی موبایل از مراسم عزاداری محرم امسال گرفته اند برای ما بفرستند.

می خوام واسه محرمت بمیرم

بنیامین افزوده است: یک شب سهراب پاکزاد مهمان خانه ما بود که خیلی غافلگیرانه گفتم که می خواهم برای محرم امسال یک آهنگ آماده کنم. سهراب وقتی این حرف را شنید به نوعی شوکه شد و گفت من هم چند روزی هست به این موضوع فکر می کنم که اگر شرایطش فراهم شود آهنگی برای محرم بخوانم. همه چیز از این مصرع شروع شد : "می خوام واسه محرمت بمیرم" ...این مصرع اول شعری بود که توسط فرید احمدی کامل شد و در نهایت توسط علی پاکدامن تنظیم و میکس و مستر شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.