چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حامد بهداد: حساب فردین از همه جداست ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

* اول از همه عذرخواهی می کنم اگر مطابق معمول همیشه پراکنده گویی می کنم. خیلی خوشحال شدم که به من برای حضور در این فیلم پیشنهاد شد، خوشحالتر شدم وقتی دیدم و متوجه شدم که اگر این فیلم نقایصی دارد، یعنی این موضوع هنوز بسته نشده و می توان آن را ادامه داد، می توانم بگویم که برای اولین بار است که با این گسترش به این موضوع پرداخته شده پس آنهایی که هنوز دغدغه ای برای رجعت به این حال و هوا و مقوله را دارند می توانند ادامه بدهند و بیشتر بپردازند.

حامد بهداد: حساب فردین از همه جداست

خاطرتان هست آقای جیرانی؟ بعد ایشان از رخشان بنی اعتماد گفتند که من موافقت کردم. در بازیگری، فیلمسازی و تئاتر، غایت به لحن شاعرانه خودش می رسد. انعکاس هنر بس که لطیف است برخاسته از جامعه است. موسیقی و سینما برخاسته از جامعه است. آقای کیارستمی می گویند که فیلم بد برای زمانه بد است بگذارید ساخته بشود.

* اینکه چرا هنوز ما ملودی گوزن ها را می شنویم و دوستش داریم بر می گردد به اینکه در همان زمان هم خودشان وقتی این ملودی را گوش می دادند دچار حس نوستالژی می شدند و متوجه می شدند که خاطره ای عظیم دارد به وجود می آید چون همان زمان داشتند رشد می کردند.

من گمان می کنم که رشد فرهنگی به شدت صدمه خورده و این را می توان از معماری خیابان ها و استقبال مردم از سینماها و قصه ها فهمید. نمی توانم درد خودم را ابراز نکنم از اتفاقی که برای سینما افتاده و نمی توانم غصه نخورم و این احساسم را نادیده بگیرم. اعتقاد دارم که بلا سر سینما آمده و اعتقاد دارم که برخورد بدی با هنرمند می شود خصوصا با احساس لطیف و شاعرانه هنرمند برخورد شده.

* چون به بازیگری علاقه دارم باید یادی بکنم از بازیگرانی که تاثیر بسیار زیادی روی سینمای خودشان گذاشتند. سینمای فرانسه با حضور «برژیت باردو» به اوج رسیده، او تاثیر زیادی در فروش می گذارد. من از همینجا حساب محمدعلی فردین را از همه بازیگران سوا می کنم. فردین مردم را با سینما آشنا می کند. وقتی او را نگاه می کنم نمی توانم خیلی چیزها را نادیده بگیرم هم زبان خاصه سینما را و هم زبان مهارت او را که رقص استخوانی و شاطری هم شاملش می شود چون پدر فردین تئاتر روحوضی می دانستند و این به او ارث رسیده است. هم ایشان هم ایرج قادری، هم محمدعلی فردین، هم بهروز وثوقی هم رضا بیک ایمان وردی.

این لحن از کجا آمده، این شادابی و این سرحالی از کجا آمده؟ ما در طول این سال ها تاوان های زیادی داده ایم: جنگ، فقر، تورم، خواسته هایمان عوض شده؛ چیزهای دیگری برایمان تبدیل به اولویت شده. در کل می خواهم بگویم که خوشحالم که در کنار این تیم بودم و بر سوگ از دست رفتن قسمتی از شکوفاترین بخش سینما حضور داشتم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.