چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعاهای ضدایرانی این بار در لیبی! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: یک تشکل دینی در لیبی مدعی شد سفارت ایران در طرابلس برای تبلیغ تشیع و گرویدن مردم به این مذهب، فعالیت می کند.

هیأت علمای لیبی در بیانیه ای ضمن انتقاد از گسترش تشیع در لیبی اعلام کرد: به جوانان کشور درباره کمک به شیعیان یا پذیرفتن مذهب شیعه هشدار می دهیم.

هیات علما لیبی همچنین درباره آنچه که "تحرکات خطرناک سفارت ایران" در لیبی توصیف شده، هشدار داده است.

در بیانیه این تشکل آمده است: درباره سرمایه گذاری برخی کشورها به ویژه ایران در گسترش تشیع در کنار در پیش گرفتن دیدگاه های توسعه طلبانه در لیبی هشدار می دهیم.

این گروه همچنین از پارلمان و دولت لیبی درخواست کرده است در برابر این موضوع به مسؤولیت های خود بپردازند و قوانینی در این باره وضع و اجرا کنند.

هیات علمای لیبی همچنین از وزارت کشور و کمیته امنیت ملی پارلمان خواسته است گروهی مشترک برای مقابله با گسترش تشیع در لیبی تشکیل دهند.

"صادق الغریانی" مفتی کل (روحانی ارشد منصوب حکومت) لیبی هم درباره گسترش تشیع در لیبی هشدار داده و گفته است: فعالیت های مشکوکی توسط ایران در لیبی انجام می شود. این سفارت اقدام به توزیع کتاب و برگزاری نمایشگاه هایی برای تبلیغ تشیع و گرویدن به این مذهب می کند.

وی افزود: خانواده های لیبیایی با دفتر این روحانی تماس گرفته و درباره تغییر مذهب فرزندان خود به تشیع هشدار داده بودند.

الغریانی ادامه داد: به بهانه تمایل تهران برای حمایت از لیبی، ایرانی ها از جوانان و مردم عادی لیبی برای دعوت مجانی برای سفر به ایران، ثبت نام می کنند.

کشور لیبی واقع در شمال آفریقا 6 و نیم میلیون نفر جمعیت دارد که 97 درصد از آنها پیرو دین اسلام و سنی مذهب هستند.

قبل از این کشور مراکش نیز به بهانه فعالیت های سفارت ایران در رباط در تبلیغ و گسترش تشیع، روابط دیپلماتیک با تهران را قطع کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.