دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مهدی طلوتی حذف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بوکسور وزن 64 کیلوگرم ایران در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات بوکس بازی های المپیک 2012 لندن با شکست مقابل حریف قزاقستانی از گردونه این رقابت ها کنار رفت.

مهدی طلوتی، نماینده وزن 64 کیلوگرم بوکس ایران در بازی های المپیک 2012 لندن، عصر امروز شنبه در مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها به مصاف "دانایر ینسی نوف" قزاقستانی رفت که در پایان این مبارزه با نتیجه 19 بر 10 تن به شکست داد.

نماینده کشورمان راند اول این بازی را با نتیجه 5 بر 2 به حریفش واگذار کرد. طلوتی در راند دوم با نتیجه 7 بر 3 شکست خورد. وی با نتیجه 7 بر 5 راند سوم را هم به حریفش باخت.

نماینده وزن 64 کیلوگرم بوکس کشورمان در مجموع با نتیجه 19 بر 10 بازی را به حریف قدرتمندش واگذار کرد و از گردونه رقابت های بوکس بازی های المپیک حذف شد.

مهدی طلوتی در دور اول این رقابت ها "جاناتان  آلسون"از کشوراسپانیا را شکست داده بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.