دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مولتی میلیاردر شدن با فرمول چینی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: گروه رسانه ای «ون خوئی ـ شین مین» دارای 17 نشریه، یک بنگاه انتشاراتی و بیش از 10 رسانه جدید در حوزه اینترنت است.

تیراژ کلی گروه بیش از 2 میلیون و نیم نسخه است و این گروه رسانه هایی در قالب روزنامه، هفته نامه، خبررسانی آنلاین در فضای اینترنت و موبایل دارد.

گروه رسانه ای ون خوئی ـ شین مین در 25 جولای سال 1998 در شهر شانگهای تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین گروه های رسانه ای چین است.

این گروه رسانه ای از الحاق دو روزنامه مشهور و قدیمی به نام هایwenhui daily و xinmin evening news است که این روزنامه قدیمی تر بوده و در سال 1929 کار خود را آغاز کرده است، تشکیل شده است.

مولتی میلیاردر شدن با فرمول چینی!

تخصص این گروه رسانه ای در انتشار روزنامه بوده و به منظور اینکه یک سرمایه گذاری سودآور و مبتنی بر بازار باشد در سایر فعالیت های تجاری نیز فعال است.

این گروه رسانه ای دارای 17 نشریه، یک بنگاه انتشاراتی و بیش از 10 رسانه جدید در حوزه اینترنت است. تیراژ کلی گروه بیش از 2 میلیون و نیم نسخه است و این گروه رسانه هایی در قالب روزنامه، هفته نامه، خبررسانی آنلاین در فضای اینترنت و موبایل دارد. این گروه رسانه ای در بیش از 10 کشور و منطقه از جمله آمریکا دارای خبرنگار است.

مولتی میلیاردر شدن با فرمول چینی!

این گروه همچنین دارای دفترهایی در هفت شهر بزرگ چین و همچنین خبرنگار ویژه در بیش از 20 استان و منطقه خودمختار در چین است. علاوه بر این گروه رسانه ای «ون خویی- شین مین» دارای 20 مرکز نشر رسانه ای در سراسر چین دارد که اطلاعات مربوط را از طریق ماهواره دریافت کرده و بدین طریق برخی از نشریات این گروه در حدود 30 شهر دیگر چاپ و توزیع می شود؛ بدین معنا که انتشار روزنامه ها در دفتر مرکزی همزمان با چاپ در دفاتر گروه در دیگر شهرهاست.

گروه رسانه ای «ون خویی- شین مین» دارای 5 روزنامه از جمله ون خویی، شین مین، شانژهای دیلی و ... است. پنج هفته نامه عمومی و فرهنگی که دو تای آنها ویژه ادبیات و کتاب هستند و 6 مجله تخصصی که بیشتر به مساله توریسم می پردازند از دیگر محصولات این بنگاه اقتصادی - رسانه ای است.

مولتی میلیاردر شدن با فرمول چینی!

این گروه رسانه ای دارای سه چاپخانه در شمال، شرق و غرب شانگهای است و همچنین پس از دستیابی به شرکت چاپ شانگهای به عنوان سهامدار نیز اختیاراتی را به دست آورده است.

این گروه رسانه ای همانطور که در حوزه رسانه فعالیت می کند به مسایل اقتصادی نیز توجه دارد و در حال حاضر یک بنگاه اقتصادی نیز محسوب می شود تا جایی که کل سرمایه آنها در سال 2011 معادل 7643 میلیارد یوآن، معادل 1232 میلیارد دلار بوده است.

جالب است بدانید بیش از 55 شرکت در مالکیت کامل، هولدینگ یا سرمایه گذاری مشترک این گروه رسانه ای است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.