شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اکبرپور: بردن این پرسپولیس لذتبخش است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

اکبرپور: بردن این پرسپولیس لذتبخش است

مس به عنوان یک تیم صفر امتیازی در مقابل شما قرار می گیرد. فکر می کنی به نفع شما باشد یا ضررتان؟

- معمولا تیم هایی که در کسب نتیجه مشکل داشته اند، مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه هایشان بیشتر می شود. از طرف دیگر من فکر می کنم امتیاز نگرفتن مس به دلیل ضعف آنها نباشد. بعضی وقت ها یکسری از تیم ها با بدشانسی روبرو می شوند و هر چه می زنند به در بسته می خورد. من فکر نمی کنم مس در مقابل ما حریف دست و پا بسته ای باشد، به خصوص اینکه بازی هم در خانه آنها برگزار می شود و بازی در کرمان هم همیشه برای همه سخت بوده است.

رضا عنایتی دوست صمیمی و همبازی ات در استقلال بوده است. برای بازی با مس با او کری خوانی ندارید؟

- نه، در این زمینه صحبتی با هم نداشته ایم. رضا فوتبالیست خوبی است و امیدوارم او هم در این بازی موفق باشد. من از گلزنی عنایتی خوشحال می شوم اما او هم می داند حساب این بازی از سایر بازی ها جداست و عنایتی نباید به استقلال گل بزند. خیلی دوست داشتم او به استقلال بیاید تا در کنار هم باشیم اما این اتفاق نیفتاد و برای او آرزوی موفقیت می کنم.

فکر می کنی استقلال در چه زمانی به آن تیم ایده آل هواداران تبدیل شود؟

- تعیین تاریخ و هفته برای رسیدن به هماهنگی درست نیست اما با پتانسیلی که در تیم می بینم فکر می کنم به زودی هماهنگی مان بیشتر و بیشتر شود.

از عملکرد خودت در این سه بازی راضی بودی؟

- نه کاملا. این فصل انگیزه زیادی دارم و می خواهم خودمرا به همه ثابت کنم. خودم در سه بازی گذشته صددرصد راضی نبودم و به خودم از صد، شصت می دهم.

در این سه بازی دوندگی ات خیلی زیاد بوده به شکلی که یکسری از پرسپولیسی ها برای اذیت کردن هواداران استقلال می گویند تو دوپینگ می کنی!

- بگذارید آنها هر چه دلشان می خواهد بگویند. مگر با حرف آنها جواب آزمایش من مثبت درمی آید؟! اتفاقا از شانس من هر وقت برای تست دوپینگ قرعه کشی می کنند، به صورت خودجوش اسم من در می آید!

فکر می کنی چه چیزی باعث بالا رفتن انگیزه ات در این فصل شده؟

- من همیشه برای تیمی که بازی می کنم از جان مایه می گذارم چه برسد به اینکه آن تیم استقلال باشد. با همه اینها علاوه بر اینکه تجربه ام در این سال ها بیشتر شده و به دنبال جبران یکسری مشکلات گذشته هم در استقلال هستم.

مشکلات مالی تان حل شد؟

- مشکلات مالی آنقدر حاد شده که ترجیح می دهم درباره اش اصلا صحبت نکنم. ما تا این لحظه یک هزارتومانی هم نگرفته ایم و همه امیدمان به وعده هایی است که مسئولان می دهند.

ایمون زاید مهاجم پرسپولیس اعلام کرده برای دربی لحظه شماری می کند و به نوعی از حالا برای استقلال کری خوانده است، نظر تو چیست؟

- الان که خیلی زود است در مورد دربی صحبت کنیم و بگوییم چه تیمی برنده است. او 3 گل به استقلال زده و آمار و ارقامش ثبت شده اما فوتبال به حرف زدن نیست و به بازی کردن است. هر تیمی خوب بازی کند، 3 امتیاز را می گیردوفکر می کنم امسال دربی های خوب را ببینید. شما هم صبر کنید، مطمئن باشید بردن این پرسپولیس برای تماشاگران استقلال لذتبخش خواهد بود.

خیلی ها معتقدند خط حمله استقلال یک تمام کننده کم دارد. نظر تو در این باره چیست؟

- ما همه چیز داریم، فقط احتیاج به زمان داریم. هواداران کمی صبر کنند همه چیز درست می شود.

در کنار برهانی دوباره تجربه حضور در خط حمله را پیدا کردی و این بازیکن هم در موقعیت خوب در بازی با سایپا به تو پاس گل داد.

- 2 سال در کنار برهانی بازی کردم و آن روزها شرایط خوبی داشتیم. بازی آرش، جباری و خسرو را خوب می شناسم و چندین و چند سال در کنار هم بودیم. در آن صحنه هم می دانستم برهانی به من پاس می دهد و من هم از او ممنون هستم و مطمئن باشید برایش جبران خواهم کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.