دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وسوسه 25 میلیون حقوق ماهانه! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ایران: هر ماه 25 ميليون تومان حقوق و دستمزد! كشور كوچكي بيخ گوشمان كه حالا روي ستاره و اعجوبه سنگين وزن كشورمان انگشت گذاشته و علاوه بر تأمين مسكن، خودرو، هزينه زندگي، امكانات كامل و... در تلاش است تا كمبودهايش را جبران كند.

كشوري كه قبل از اين هم بارها و بارها به مهره هاي سرشناس ورزش ايران پيشنهادهاي هنگفت داده و اتفاقاً موفق شده برخي از چهره هاي گوش شكسته را جذب و جلب كند.

اين كه تنها فرق مديران ورزش ما و مديران ورزش آن كشور كوچك، دلسوزي و آينده نگري است در آن كشور كه روزگاري جزئي از همين خاك بوده. فدراسيون كشتي يك سال بلاتكليف نيست و سرپرست موقت و بدون پول اداره نمي شود، بلكه در نهايت ثبات مديريت براي 4 سال بعد و غرورآفريني در المپيك بعدي برنامه ريزي مي كنند.

موضوع رفتن كشتي گيرهاي ايراني به كشورهاي ديگر موضوعي است كه زياد مطرح مي شود، گويا يكي از اين كشتي گيرها شما هستيد، چطور اين فكر به ذهنت خطور كرد؟

در تمام مدت دو سال محروميتم اين مسئله ذهنم را مشغول كرده بود در تمام آن دوران به جاهاي زيادي از جمله وزارت ورزش و فدراسيون كشتي و خيلي ديگر از سازمان ها مراجعه كردم و مشكلم را گفتم اما به نتيجه اي نرسيدم.

يعني كسي به شما كمك نكرد؟

يك كشتي گير سنگين وزن كه در سطح حرفه اي و قهرماني تمرين مي كند، در ماه حداقل 2 تا 3 ميليون هزينه آماده سازي جسماني اش مي شود، جداي از هزينه هاي ديگر زندگي اما من در تمام دوران محروميتم از جايي كمك نگرفتم و همه آنچه در اين مدت براي خود و خانواده ام هزينه كردم پس اندازي بود كه به عنوان جايزه به من داده بودند.

چقدر از اين كه مشكلاتت با رفتن به كشور ديگري حل شود اطمينان داري؟

خيلي وقت است كه از يك كشور صاحب نام پيشنهاد خيلي خوبي دارم و چاره اي جز رفتن ندارم.

چه پيشنهادي به شما شده؟

ساده بگويم كه اگر همه جايزه هاي دوران مدال آوري و قهرماني ام در مدت حضور در تيم هاي ملي جوانان و بزرگسالان را جمع كنم باز هم به يك دهم مبلغ پيش پرداخت آنها نمي رسد.

فكر نمي كني اين پيشنهاد تو را وسوسه كرده و باعث شده كه احساسي عمل كني؟

من وطن فروش نيستم و عاشق ايرانم و در ميدان مبارزه هم بارها با كسب چندين مدال طلا دينم را به كشورم ادا كردم اما تا زماني كه مشكلات من حل نشود چاره اي جز رفتن ندارم. الآن هم مي گويم اگر مسئولان يك دهم آن پيشنهاد را به من بدهندنه تنها در كشورم مي مانم بلكه براي افتخارآفريني تلاشي بيشتر از گذشته مي كنم، خواسته هاي من غيرمعقول و ناممكن نيست.

شما چه خواسته هايي از مسئولان ورزشي داشتي كه جوابي نگرفته اي؟

چندين بار به مسئولان و متوليان ورزشي گفته ام كه اگر به من براي افتخارآفريني ملي نياز است با مهيا كردن خواسته هاي من كه زياد و غيرمعقول هم نيست موافقت كننده بمانم و با قدرت افتخارآفريني كنم اگر هم كه نيست آنها را به خير و ما را به سلامت. من به دنبال حقم هستم كه هيچگاه به آن نرسيدم.

مبلغي كه آن كشور براي دستمزد و پيش پرداخت به شما پيشنهاد كرده چقدر است؟

آنها علاوه براين كه بهترين امكانات را براي آماده سازي من مهيا مي كنند ماهانه مبلغي معادل 25 ميليون تومان نيز به من مي دهند، اين مبلغ را من بعد از گذشت دو سال از قهرماني در رقابت هاي جهاني 2010 مسكو دريافت كردم. پيش پرداختي هم كه مسئولان ورزشي اين كشور برايم در نظر گرفته اند حدود 10 برابر جوايز نقدي است كه در طول دوران قهرماني ام در ايران گرفتم.

اين طور كه به نظر مي رسد تنها پيشنهاد مالي انگيزه رفتنت شده است؟

من به شرافتم قسم مي خورم كه هيچ وقت براي پول كشتي نگرفته ام و نخواهم گرفت، دوباره مي گويم كه اگر مسئولان يك دهم مبلغي كه آن كشور به من پيشنهاد داده را بدهند همين جا مي مانم و براي كشورم كشتي مي گيرم اما اگــر خواسته هايم بـــرآورده نشـــــود مجبـــــورم كه بـروم دلم نمي خواهــد بعداً بگوينــــد امير علي اكبري وطن فــروش بود و به تيم ملي كشورش پشت كرد.

به نظر مي رسد كـــه در دوران محروميت با شما برخورد خوبي نشده است؟

لحظات سخت و تلخي را سپري كردم حتي تا مرز افسردگي پيش رفتم. من براي اين كه عشقم را به وطنم ثابت كنم با وجودي كه از مسابقات محروم بودم ولي به اردوهاي آماده سازي فرنگي كاران المپيكي مي رفتم و به بچه ها كمك مي كردم اما همه اين عشق و علاقه يك طرفه بود و چيزي كه من در قبالش دريافت كردم فقط توهين و بي توجهي بود.

ماجراي تغيير نام سالن منطقه 18 چه بود؟

بدترين خاطره ام در اين مدت اين بود كه يك سالن ورزشي در منطقه 18 به نام من شروع به ساخت شد اما متأسفانه بعد از مدتي نامم حذف شد انگار كه هيچ وقت نام من در ورزش وجود نداشته است. اول گفتند مديريت سالن را به تو مي دهيم، بعداً گفتند سالن را از ما اجاره كن و در نهايت نيز نه تنها اين وعده ها عملي نشد، بلكه نام مرا نيز از سردر سالن برداشتند.

آيا مي تواني براي رفتن به كشور ديگر رضايتنامه دريافت كني؟

طبق قوانين فيلا و همچنين صحبت هايي كه با مسئولان كشتي آن كشور داشتم، چون به دليل محروميتم دو سال براي كشورم كشتي نگرفتم مي توانم به راحتي و بدون رضايتنامه به تيم ملي آن كشور بپيوندم يعني نيازي به رضايتنامه ندارم.

به نظر مي آيد مسئولان ورزشي كشوري كه پيشنهاد داده بيشتر به شما توجه دارند تا مسئولان ورزشي كشور خودمان؟

وقتي اون اتفاق تلخ افتاد از همان كشور مورد نظر به من پيشنهاد شد و حتي گفتند كه مشكلت را خيلي زود حل مي كنيم تا در المپيك لندن هم حضور يابي اما من چون به برآورده شدن شرايط در كشور خودم اميد داشتم قبول نكردم نتيجه اين شد كه مسئولان ورزشي كشور نه تنها كاري برايم انجام ندادند بلكه در پيگير ي هايي كه بعضي از پزشكان انجام مي دادند هم سنگ اندازي كردند تا به نتيجه نرسيم و من تمام مدت را در انزوا گذراندم.

آينده ات را چطور پيش بيني مي كني؟

من25 سال دارم و اين براي يك كشتي گير سنگين وزن بسيار ايده آل است، هنوز براي درخشش در مسابقات المپيك و جهاني فرصت زيادي پيش رو دارم. دلم مي خواست تنها براي كشورم افتخارآفريني كنم اما چاره اي جز رفتن ندارم، دينم را به وطنم ادا كرده ام و الآن نوبت خانواده ام است كه برايشان شبانه روز تلاش كنم تا دينم را به آنها نيز ادا كنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.