دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مدیران تئاتر از نبودن هدایت هاشمی خوشحالند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

آنطور که «تماشا» خبر دارد تا 10 روز دیگر تصویربرداری این سریال در شهر رامسر به پایان می رسد. قرار است «پروانه» برای پخش در اوایل بهمن ماه آماده شود. با هاشمی به بهانه همین اتفاق گپ کوتاهی زده ایم که در ادامه می خوانید. مصاحبه مفصل مان هم بماند تا پخش این سریال.

مدیران تئاتر از نبودن هدایت هاشمی خوشحالند!

- نه همزمانی اتفاق نیفتاده، فقط تولید سریال «نوشدارو» با یک وقفه کوتاه مدت و تقریبا یکماهه روبرو شده که بعد از آن ما باید برای ادامه تولید آن به «خارج» برویم. خب در این مدت با خودم گفتم اگر بتوانم در طول این یک ماه به پروژه دیگری کمک کنم بد نیست. به همین خاطر پیشنهاد بازی در سریال «پروانه» را پذیرفتم.

آقای هاشمی شما امسال در تلویزیون به صورت پررنگی فعالیت داشتید که از «چک برگشتی» و پخش آن در نوروز شروع شد. این به خاطر نبود پیشنهادهای خوب در سینما و تئاتر است یا دلایل دیگری دارید؟

- فضای سینما و تئاتر اینقدر فضای بسته ای شده و ما با خطوط قرمز عجیب و غریبی روبرو هستیم که فعلا ترجیح می دهیم پیشنهادهایی را بپذیرم که با فضای بازتری از لحاظ متن و سناریو در کار طرف باشم. در این مدت مسئولان تلویزیون تصمیم گرفتند. برای مقابله با سریال های ماهواره ای اجازه حرف زدن بدهند و همین باعث شد پیشنهادهای خوبی به دستم برسد. در کل برای من به عنوان یک بازیگر مدیوم تفاوت چندانی ندارد و دنبال یک اتفاق خوب هستم.

اینکه می گویید تلویزیون می خواهد با آثار سخیف ماهواره مقابله کند و مخاطب را به خانه اصلی اش بازگرداند. حرف درستی است اما دراین مدت سریال های تلویزیون را دیده اید؟ چقدر موفق بوده؟

- تا جایی که وقت داشتم بعضی از سریال ها را دیده ام ولی نمی توانم به طور دقیق کارشناسی کنم. من سریال خوبی مثل «دزد و پلیس» را دیدم که دوستانم هومن برق نورد و بهنام تشکر در آن بازی می کردند که به نظرم خیلی کار خوبی از آب درآمده بود اما معتقدم اگر تلویزیون بتواند این فضای نسبتا بازی را که به تازگی ایجاد شده، نگه دارد، قطعا می تواند با ماهواره مقابله کند.

مدیران تئاتر از نبودن هدایت هاشمی خوشحالند!

- من سریال قبلی این کارگردان یعنی «ارمغان تاریکی» را دیده بودم. خیلی سریال خوبی بود. به خاطر همین نه از آن مجموعه بوی سفارشی بودن می آمد و نه درباره این کار حس سفارشی بودن را دارم. من فکر می کنم روایت قصه های انسانی که پر از آزمون و خطا هستند، کار جذابی است. در صورتی که تحلیلی هم ارائه شود که در این کار این اتفاق افتاده است.

در جشنواره سی و یکم فجر حضور دارید؟

- نه؛ اما به تازگی شنیدم که تله فیلمی که فریدون جیرانی کار کرده بودیم به اتفاق نگار عابدی، علیرضا خمسه و اکبر عبدی قرار است نسخه سینمایی اش در جشنواره امسال باشد. اگر این اتفاق بیفتد قطعا من به طور کاملا ناخواسته با فیلمی در این فستیوال حضور دارم.

در این مدت که از سینما دور هستید فیلمی را روی پرده دیده اید؟

- بله به تازگی فیلم «من مادر هستم» را دیدم که به نظرم یکی از اخلاقی ترین فیلم هایی بود که در سال های اخیر دیدم. می دانید ما دیگر در این سال ها عادت کرده ایم. می دانیم وقتی با واکنش شدید جبهه های افراط گرا مواجه می شویم حتما با اثری قابل تأمل و خوب طرفیم که باید حتما آن را دید. (می خندد)

مدیران تئاتر از نبودن هدایت هاشمی خوشحالند!

- من تا پایان دولت دهم تحت هیچ شرایطی به صحنه برنمی گردم و فعلا از تئاتر خداحافظی کرده ام.

اما شما از آن دسته کسانی هستید که نامتنان با تئاتر پیوند خورده و خیلی ها برای دیدن بازی شما به سالن می آیند و از شما توقع دارند پای همه فشارها بایستید.

- گاهی پیش می آید آدم بچه عزیزش را که خطای بزرگی کرده رها می کند و با او قهر می کند. در ضمن بود و نبود من برای کسی فرقی نمی کند. اتفاقا می شنوم که مدیران به خاطر نبودن من خوشحالی وصف ناپذیری دارند. تئاتر فعلا بماند برای همان شاه آبادی و رفقایش که امیدوارم هر چه زودتر بروند. شک نکنید که بلافاصله پس از پایان فعالیت اینها من با یک تئاتر قدرتمند به صحنه برمی گردم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.