دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز رسمی فعالیت انتخاباتی جامعه روحانیت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 یك عضو شوراي مركزي جامعه روحانيت مبارز از شكل گيري كميته اي در اين تشكل سياسي به منظور انجام بررسي هاي لازم براي انتخابات رياست  جمهوري آتي خبر داد.

سيدرضا تقوي طی سخنانی در ضیافت افطاري جامعه اسلامی مهندسین گفت: جامعه روحانيت مبارز ماموريتي به يك كميته داده است كه موضوع انتخابات رياست جمهوري يازدهم را بررسي كند و درباره نحوه تعامل با ديگر تشكل ها از جمله جبهه متحد اصولگرايي و جامعه مدرسين حوزه علميه قم بررسي هاي لازم را انجام دهد.

ريیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه اضافه کرد: البته اصولگرایان به دنبال تغییر هستند؛ ولی ملاک و معیارشان ارزش ها است.

وحدت و یکپارچگی در اصولگرایان تا زمانی که یک رقیب در میدان بود وجود داشت؛ ولی بعد از اینکه رقیب در عرصه سیاسی برای اصولگرایان نبود گروه های اصولگرا به هم تاختند و این یکی از آسیب های جبهه اصولگرایی است.

اين عضو جامعه روحانيت مبارز با بيان اينكه «اصولگرايان در مدتي كه سر كار بودند گام هاي بلندي برداشته اند»، خاطرنشان كرد:  بايد قبول كنيم ضعف هايي داشته ايم و اين ضعف ها را هم خودمان بايد برطرف و خود را از هر جهت براي آينده آماده كنيم.

باهنر: درباره مصاديق كانديداتوري بحث نكرده ايم

در این مراسم همچنین دبيركل جامعه اسلامي مهندسين اظهار كرد: در جبهه اصولگرايي تا الان در مورد مصاديق كانديداهاي رياست جمهوري پيش رو بحث نشده است.

محمدرضا باهنر با بيان اينكه «هنوز شخصي از طرف هيچ جريان يا تشكلي معرفي نشده است»، توضيح داد: چه تشكل هاي جبهه پيروان و چه كل اصولگرايان و همچنين جبهه متحد اصولگرايي كه براي انتخابات مجلس شكل گرفته بود، تا به حال در مورد مصاديق كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري پيش رو بحث نكرده اند.

باهنر با بيان اينكه «در اين روزها ممكن است برخي ملاقات ها انجام شود كه اين مساله معناي خاصي ندارد»، افزود: اين ملاقات ها علامتي براي تاييد يا رد كسي نيست؛ البته كساني كه به ميدان آمده اند قابل احترامند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.