چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

خبرآنلاین:برگن یکی از زیباترین بنادر شمال اروپاست.که دارای مناظر زیبا و چشم نواز است.

این شهر که از پایتخت های فرهنگی اروپا نیز هست به خوبی نمایانگر یک شهر شمالیست.

برگن مرکز اداری شهرستان هوردالاند نروژ است. برگن یک مرکز فرهنگی مهم در منطقه است که در سال 2000 لقب یکی از پایتخت های فرهنگی اروپا را به دست آورد.

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

از طرف دیگر مقام یکی از رنگی ترین شهرهای جهان و طبیعت زیبا و بکر در اطراف و کوهپایه های آن هر ساله مخصوصا در فصل گرما که تقریبا 40 روز بیشتر طول نمی کشد پذیرایی تعداد زیادی گردشگر است ضمن اینکه این بندر بعد از اسلو از مهاجر پذیر ترین شهرهای نروژ و بزرگترین شهر بعد از پایتخت نیز هست.

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

- بریگن(bryggen) : قدیمی ترین بخش باقیمانده از شهر است که در قسمت شمالی خلیج کوچک واگن واقع شده است .

- گمل برگن(gamele bergen) : این منطقه مکانی زیبا برای قدم زدن در روزهای آفتابی است .

- عمارت هاکان(haakan hall) : عمارت سنگی قرون وسطایی است که درون قلعه ی برکنهاس واقع شده است - گمل هاگن : این کاخ شبیه یک قلعه اسکاتلندی است و در اطراف این قلعه پارکی بسیار مشهور وجود دارد .

- قلعه برگنهاس(bergenhus fortress) : یکی از قدیمی ترین و بهترین قلعه های حفاظت شده در نروژ است . که در نزدیکی ترمینال قایقرانی بین المللی واقع شده است .

- برج رزنکراتز(rosenkrantz) : یکی از برجسته ترین ساختمان های قلعه ی برگنهاس است .

-آکواریوم برگن(bergen aquarium) : این آکواریوم مجموعه ای زیبا از جانوران دریایی بویژه پنگوئن ها و خوک های آبی دارد. علاوه بر این ، نمونه ای جالب از زندگی دریایی نروژی و همچنین یک مجموعه از حیوانات و ماهی های مناطق گرمسیری در آنها وجود دارد .

- ملک دامسگارد(damsgaard manor) : با شکوه ترین ملک در برگن است و تقریبا در چهار کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. این ساختمان بهترین بنای چوبی حفظ شده ی سبک روکوکو در مرکز اروپاست .

- استاتسراد لمکول statsraad lehmkuhl : بزرگترین و قدیمی ترین کشتی بادبانی نروژ است و یکی از بهترین ها در نوع خودش است .

برگن، شهری که از نظر آلودگی مقابل تهران است!

- کوه الریکن : بلندترین کوه مشرف بر شهر برگن است و به وسیله ی تراموای هوائی به مرکز شهر وصل می شود . این کوه ، از مناطق مشهور گردشگری می باشد .

-کوه فلوین : یکی از کوههای اطراف برگن است که به وسیله ی کابینی که بر روی یک راه آهن شیب دار و مورب قرار گرفته ، به مرکز شهر وصل می شود . از بالای این کوه می توان چشم انداز زیبایی از شهر را نظاره و در مناطق تفریحی اطراف آن گردش کرد .

- نیگاردسپارکن : بزرگترین پارک شهری است در مرکز شهربرگن است .

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.