جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زنی ناشناس در میان ورزشکاران هندی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: كاروان ورزشكاران هند در حالي در مراسم افتتاحيه المپيك رژه مي رفت كه زني ناشناس با پيراهني متفاوت پيشاپيش آن حركت مي كرد؛ حضوري كه بار ديگر تاكيدي بود بر بي نظمي اين مراسم.

روزنامه   Time of India هند در شماره امروز (يكشنبه) خود نوشت كه به هنگام رژه كاروان اين كشور در بازي هاي المپيك لندن 2012 زني ناشناس با لباس متفاوت با ديگر اعضاي كاروان در صف اول قرار گرفت و رژه رفت، اين در حالي است كه اين زن عضو كاروان نبوده است و لباس متفاوت او گوياي همه چيز است.

زنی ناشناس در میان ورزشکاران هندی!

اين روزنامه   به نقل از ب . ك راجا سخنگوي رييس كميته  ملي المپيك هند نوشت: اقدام اين زن ما را مقابل جهانيان خجالت زده كرد. اين زن جزو كاروان ورزشي ما نبود. به خوبي نمايان بود كه او خود را دزدكي به اعضاي كاروان اضافه كرد. بايد با مسئولان برگزاري بازي ها صحبت كنيم. نمي دانم اين زن چه كسي است و چگونه در مسير رژه كاروان قرار گرفت.

از ديدن او در ميان اعضاي كاروان كاملا غافلگير شديم. رويداد عجيب و غريبي بوده و از اين بابت عذرخواهي مي كنيم. كاروان ما تنها 10 ثانيه بيشتر جلوي دوربين هاي تلويزيوني رژه نرفت و اين زن بيشتر از همگان توجه ها را معطوف خود كرد.

اين زن ناشناس با پيراهن قرمز و شلوار آبي دوشادوش حمل كننده پرچم هند حركت مي كرد، اين در حالي بود كه زنان هندي با ساري زرد رنگ و مردان با كت آبي رنگ رژه مي رفتند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.