جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اظهارات وزیر امورخارجه کانادا علیه ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: پایگاه اینترنتی «سان نیوزنت ورک» به نقل از جان بیرد، وزیر امور خارجه کانادا در اظهاراتی بی اساس ایران را «بزرگ ترین تهدید برای صلح و امنیت جهان امروز» خواند و در عین حال ابراز امیدواری کرد که تلاش جدید دیپلماتیک جامعه بین المللی بتواند به موضوع هسته یی ایران پایان دهد.

وی گفت: فکر می کنم همه آنچه در این مرحله داریم تحریم و دیپلماسی است.

وزیر امورخارجه کانادا همچنین باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا را رهبر جهان آزاد خواند و گفت که عاقلانه است ایران به آنچه جامعه جهانی و اوباما گفته اند توجه کند و انعکاسی جدی در برابر آن داشته باشد.

دولت کانادا در سال 2012 با ایراد اتهاماتی بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران سفارت خود در تهران را تعطیل کرد.

وزیر امورخارجه کانادا در عین حال با اشاره به تحریم ها اذعان کرد: هیچ تردیدی وجود ندارد که آن ها مسیرشان را تغییر نداده اند و اکنون که انتخابات امریکا به پایان رسیده است ما از تعهد جدی که رییس جمهور اوباما درباره این مسائل اعلام کرده است استقبال می کنیم.

گروه موسوم به 1+5 متشکل از آمریکا، چین، فرانسه، روسیه، انگلیس و آلمان درحال انجام گفت وگوهایی برای ازسرگیری مذاکرات با ایران در سال جدید میلادی است.

کانادا در سال های اخیر تحت تاثیر حکومت سلطنتی انگلیس و در راستای جلب نظر رژیم صهیونیستی درقبال ایران سیاست خارجی تند و غیرسازنده ای را در پیش گرفته است.

اظهارات وزیر امور خارجه کانادا در حالی بیان می شود که کلیه فعالیت های هسته یی ایران زیر نظر آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار دارد و این نهاد فنی تاکنون انحرافی را در برنامه انرژی هسته یی تهران مشاهده نکرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.