چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کابینه احمدی نژاد باید دوباره رای اعتماد بگیرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نایب رئیس مجلس اعلام کرد: هیئت رئیسه میزان تغییرات وزرای دولت دهم را مورد بررسی قرار می دهد تا در صورت تغییر نیمی از کابینه، رئیس جمهور مجدداً برای وزرایش از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تغییرات کابینه، اظهار داشت: یکی از مسائل قدیمی ما با دولت های نهم و دهم همین آوردن ها، رفتن ها و بردن هاست و البته ما دلیل این کار را نیز متوجه نمی شویم.

وی افزود: بنده همواره گفته ام که تغییر یک مدیر اگر مطمئن نباشیم که حداقل فرد بعدی 30 تا 40 درصد قوی تر از مدیر فعلی است، به ضرر کشور است.

نایب رئیس مجلس همچنین با بیان اینکه منصوب کردن یک نیروی هم سنگ یا کمتر از مدیر فعلی به ضرر کشور است، تصریح کرد: هم اکنون به نظر می رسد تغییرات وزرای کابینه به مرز نصف رسیده و طبق قانون اساسی در این شرایط دولت موظف می شود مجدداً برای کل وزرایش از مجلس رأی گیری کند.

باهنر تأکید کرد: قطعاً هیئت رئیسه مجلس بررسی می کند تا مشخص شود که وزرای تغییر یافته کابینه به نصف رسیده است یا نه، در این صورت دولت موظف است برای کل وزرایش، مجدداً از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

وی در خاتمه با ذکر این نکته که هیئت رئیسه موظف به بررسی این موضوع است، خاطرنشان کرد: در مجموع این تغییرات تماماً برای کشور هزینه است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.