دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرقت خونین در خانه معتادان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شرق: مردي كه متهم است با انگيزه سرقت دست به قتل جواني زده است، در حالي محاكمه شد كه زني كه همدست او بود در زندان فوت كرده بود.

به گزارش خبرنگار ما، ارديبهشت ماه سال گذشته فردي به ماموران خبر داد كه پسر جوانش گم شده است. پليس تحقيقات گسترده اي براي پيدا كردن سرنخي از مصطفي- جوان مفقودي- آغاز كرد اما فايده اي نداشت تا اينكه 20 روز بعد جسد اين مرد در خانه اي در جنوب شهر تهران پيدا شد در حالي كه همسايه ها از بوي تعفن شكايت كرده بودند و بعد از ورود پليس به محل جسد كشف شده  بود.

با انتقال جسد به پزشكي قانوني تحقيق از خانواده مصطفي آغاز شد. آنها گفتند پسرشان يك خودرو پرايد داشته كه هنگام خروج از خانه آن را با خود برده است. خانواده مصطفي اعلام كردند نمي دانند خانه اي كه جسد پسرشان از آنجا پيدا شده كجاست.

پليس شماره ماشين را براي رد يابي به همه واحدهاي گشت اعلام كرد و سرانجام بعد از يك هفته ماشين پرايد در حالي كه زن و مرد جواني در آن نشسته بودند شناسايي شد. اين زن و مرد قصد فرار داشتند كه پليس آنها را شناسايي و بازداشت كرد.

با بازداشت اين زوج آنها براي بازجويي به اداره آگاهي انتقال يافتند. در اولين بازجويي زن جوان كه فريبا نام داشت گفت: سعيد- متهم ديگر پرونده- عامل اصلي قتل است. او مي خواست ماشين مصطفي را بدزدد به همين دلیل هم مصطفي را به قتل رساند و جسدش را در خانه رها كرد. من هيچ نقشي در اين قتل نداشتم.

اين زن همچنین در خلال بازجويي ها به طرز ناگهاني فوت كرد. بنابراين بازجويي ها همچنان از سعيد ادامه پيدا كرد. اين مرد به قتل اعتراف كرد و گفت كه قصد سرقت ماشين را داشته به همين دلیل هم مرتكب قتل شده است.

در حالي كه پليس حدس مي زد اين قتل انگيزه ناموسي داشته باشد به خاطر مرگ متهم رديف دوم امكان بررسي اين فرضيه وجود نداشت بنابراين با توجه به اعتراف سعيد به قتل، پرونده با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري  استان تهران فرستاده شد. روز گذشته هيات قضات شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران تشكيل جلسه دادند تا به اتهام سعيد رسيدگي كنند.

بعد از اينكه نماينده دادستان تهران در جايگاه حاضر شد و درخواست صدور حكم قانوني كرد اولياي دم در جايگاه حاضر شدند و درخواست صدور حكم قصاص كردند. سپس سعيد در جايگاه حاضر شد. او اتهام را قبول كرد و گفت: مدتي بود كه با فرانك ارتباط داشتم و به او علاقه مند شده بودم.

ما با هم زندگي مي كرديم و از آنجايي كه هر دو معتاد بوديم و مواد مي كشيديم، در اين مدت مصطفي هم گاهي براي مصرف مواد به خانه ما مي آمد و با هم مواد مصرف می کردیم. تصميم گرفتم براي سرقت ماشينش، او را بكشم.

يك روز كه براي مصرف مواد آمده بود بعد از اينكه نشئه شد او را غافلگير و خفه كردم. بعد از قتل نمي دانستيم بايد چه كنيم، به همين خاطر هم جسد را در خانه رها كرديم و با ماشين بيرون رفتيم.

متهم ادامه داد: اگر بر مي گشتيم قطعا بازداشت مي شديم به همين دلیل هم تصميم گرفتيم در سطح شهر بچرخيم تا شايد فكري به نظرمان برسد. بعد از متهم، وكيل او در جايگاه حاضر شد و دفاعيات او را مطرح كرد و در پايان، هيات قضات براي صدور راي دادگاه وارد شور شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.