جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راهکاری برای ورود زنان ایرانی به ورزشگاه ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فدراسیون فوتبال از تلاش ها برای کسب میزبانی جام ملت های آسیا خبر داده است که در صورت کسب این میزبانی، شرایط حضور زنان در ورزشگاه هم محقق می شود.

سایت گل روز گذشته خبر داد رئیس فدراسیون فوتبال پنجشنبه در همدان گفت: «شرایط حضور زنان در ورزشگاه ها در صورت کسب میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2019 فراهم می شود. کشورمان در میزبانی های آسیایی انجام شده در چند سال اخیر، ورود بانوان خارجی به ورزشگاه ها را آزاد کرد و توانستیم شرایط مناسبی را فراهم کنیم که تابع مقررات هم بود. حالا ضمن رعایت استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبانی جام ملت ها، راهکارهای لازم برای ورود بانوان ایرانی در ورزشگاه را تا آغاز مسابقات خواهیم داشت.»

ایران یک بار دیگر هم سعی کرد میزبانی جام ملت ها در سال 2011 را بگیرد که رقابت میزبانی را با اختلاف زیاد به رقبا باخت. این بار اما رئیس فدراسیون به اهالی فوتبال امیدواری داد: «کشورمان امکانات لازم برای میربانی این مسابقات را دارد و امیدواریم با این میزبانی موافقت شود.

در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا که امسال در کشورمان برگزار شد توانستیم نظر مساعد AFC را جلب کنیم.» در سال های اخیر در بازی های ملی برگزار شده در تهران، برای تیم های مهمان، اجازه ورود زنان به ورزشگاه داده شده اما زنان ایرانی همچنان پشت خط قوانین داخلی مانده اند. حتی در رقابت های والیبال که زنان تماشاگر حضور چشمگیری داشتند اخیرا ورود زنان به سالن ممنوع شده است.

با این حال فدراسیون فوتبال وعده تغییر قوانین را داده است کفاشیان می گوید: «البته شاید تا مسابقات 2019 جام ملت های آسیا من در فدراسیون نباشم. با وجود این امیدوارم شرایطی فراهم شودکه بانوان هم برای تماشای مسابقات به ورزشگاه ها بروند.»

محمدی: AFC راحت به ایران میزبانی جام ملت ها را می دهد

ادعای علی کفاشیان در مورد گرفتن میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2019، این امید را در بین فوتبالی ها زنده کرده که بعد از مدت ها شاهد یک رویداد بزرگ فوتبالی در ایران باشند. عزیز محمدی، رئیس اتحادیه فوتبال در این باره به فارس گفت: «ما زمینه میزبانی را داریم.

ورزشگاه هایی مثل ثامن الائمه مشهد، یادگار امام تبریز و غدیر اهواز را داریم. تکمیل شدن ورزشگاه های نقش جهان اصفهان و شیراز هم باعث می شود شانس میزبانی ایران برای جام ملت های آسیا افزایش پیدا کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا به راحتی به ایران میزبانی جام ملت های آسیا را می دهد چون شهرهای بزرگ ایران، بهترین هتل ها با بهترین امکانات را دارند.»

با مطرح شدن بحث میزبانی، موضوع ورود خانم ها به ورزشگاه ها هم مطرح می شود: «فکر نمی کنم کنفدراسیون فوتبال آسیا به این مسئله ایرادی بگیرد.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.