شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مناقشه برای جابجایی مجسمه هیتلر +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: انتقال یک مجسمه از آدولف هیتلر دیکتاتور آلمان نازی به محله قدیمی یهودی نشین در شهر ورشو سبب مناقشه شد.

این مجسمه که اثر مجسمه ساز ایتالیایی"مائوریزیو کاته لان" است هیتلر را در حالی که زانو زده است در حال دعا نشان می دهد.

انتقال این مجسمه به محله ای در ورشو که سابقا یهودی نشین بوده و در دوران اشغال لهستان از سوی ارتش آلمان نازی، یهودی ها در آن محله قتل عام شده اند، سبب مخالفت هایی از سوی برخی گروه های یهودی شده است.

مناقشه برای جابجایی مجسمه هیتلر +عکس

اما " مرکز سیمون ویسنتال " که یک گروه یهودی در لهستان است انتقال این مجسمه به محله یهودی های ورشو را سبب جریحه دار شدن احساسات بازماندگان قتل عام هیتلر و واقعه هلوکاست دانسته است.

برخی منتقدان نیز این مجسمه را دارای بار معنایی مثبت دانسته اند و می گویند این مجسمه چهره مثبتی از هیتلر به تصویر می کشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.