جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رکورد مسن ترین بازیکن لیگ برتر شکست! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

رکورد مسن ترین بازیکن لیگ برتر شکست!

- نه. من تازه 39 سالم شده است.

اما طبق آن چیزی که در ویکی پدیایت نوشته شده، سنت باید 40 سال و 106 روز باشد.

- من 39 سالم است.

ویسی در مصاحبه اش بعد از بازی حسابی از تو تعریف کرد. مگر در این بازی چه کار کیدی؟

- آقای ویسی به من لطف دارند و من افتخار شاگردی اش را داشتم. صبا در این بازی یک تیم بود و سهراب یا X و Y به تنهایی نقشی در موقعیت آن نداشتند.

فکر می کنی چرا صبا در نیم فصل اول نتوانست توقعات را برآورده کند؟

- بازیکنان این تیم هنوز به این باور نرسیده بودند که می خواهند یک تیم آسیایی شوند و باید توانایی شان را به این حد برسانند. کادر فنی در تعطیلات از لحاظ روحی خیلی روی بچه ها کار کرد.

همانقدر که داستان برگشتت به صبا عجیب بود. رفتنت از این تیم هم چندان عادی به نظر نمی رسید. تو یکی از بازیکنان اصلی تیم بودی اما چند روز مانده به شروع فصل جدا شدی.

- من از صبا جدا نشدم. قرارداد من به پایان رسیده بود و باشگاه هم به دلایلی که داشت قراردادم را تمدید نکرد. حقیقتش را بگویم هیچ پیشنهاد لیگ برتری نداشتم و به همین دلیل بدون تیم ماندم.

یعنی در این مدت اصلا به این فکر نکردی که دیگر بی خیال فوتبال شوی و خداحافظی کنی؟

- به این نتیجه رسیده بودم که اگر در نیم فصل پیشنهادی نداشتم شاید خداحافظی کنم اما راستش این فکرم زیاد جدی نبود!

در یکی از مصاحبه هایت گفته بودی آنقدر بازی میکنی تا رکورد قاسمپور را که تا 40 سالگی بازی کرد بشکنی. هنوز هم این هدف را داری؟!

- (با خنده) آن حرف که بیشتر شوخی بود. من تا هر زمانی که فکر کنم میتوانم فوتبال بازی می کنم و در این زمان شاید چند رکورد را هم شکستم!

شایعاتی در این مورد که در صورت نتیجه نگرفتن مرفاوی تو به عنوان مربی – بازیکن در تیم هستی شنیده می شود. این شایعات تا چه حد صحت دارد؟

- مطمئن باشید که تحت هیچ شرایطی این اتفاق نمی افتد. من اگر می خواستم به این مسائل فکر کنم سه سال پیش که مسئولان صبا لطف داشتند و به من پیشنهاد سرمربیگری تیم را دادند، سرمربی می شدم.

سن بالا برای یک مدافع، تجربه او را بالا می برد اما سرعت او را هم پایین می آورد. فکر نمی کنی با این سن، بازی کردن مقابل مهاجمان جوان و پرسرعت، کمی سخت باشد؟

- در حال حاضر دفاع های جوانی هم داریم که مقابل مهاجمان کم می آورند. پس فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد. بالا رفتن سن باعث می شود بعضی از اشتباهات کمتر شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.