جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پول‌ سازترین بازیگران هالیوود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: ناتالی پورتمن بر مبنای دستمزدی که برای هر فیلم دریافت می کند بیش از هر بازیگر دیگر هالیوود پولساز است.

سه فیلم آخر این بازیگر برنده اسکار در سه سال اخیر به ازای هر یک دلاری که او دریافت کرده، 70/42 دلار فروخت و به این ترتیب ناتالی پورتمن توانست بر صدر فهرست «بهترین بازیگران هالیوود برای سودآوری» مجله فوربس قرار بگیرد.

در حالی که بیش از نیمی از بازیگران حاضر در فهرست فوربس را بازیگران فیلم های دنباله دار و پرفروش تشکیل می دهند، قرار گرفتن پورتمن بر صدر فهرست از این جهت قابل توجه است که یک فیلم مستقل («قوی سیاه») او را بالاتر از همه قرار داده است.

«قوی سیاه» به کارگردانی دارن آرونوفسکی با بودجه ای در حدود 13 میلیون دلار ساخته شد و در دنیا 329 میلیون دلار فروخت.

در این بین دو فیلم استودیویی دیگر پورتمن هم نقش داشتند: کمدی رومانتیک «بدون قید و شرط» («No Strings Attached») که در دنیا 150 میلیون دلار فروش داشت و کمدی «سرورم» (Your Highness) که در گیشه شکست خورد.

کریستن استیوارت به پشتوانه سری فیلم های «گرگ و میش» و فیلم «سفیدبرفی و شکارچی» با اختلاف اندک پس از پورتمن در رده دوم فهرست فوربس است. فیلم های استیوارت به ازای هر یک دلاری که او به عنوان دستمزد گرفته، 60/40 دلار فروخته اند.

پول‌ سازترین بازیگران هالیوود

سودآوری بازیگران در قبال سرمایه گذاری انجام شده با استفاده از اطلاعات مربوط به درآمد آنها در فهرست 100 چهره سرشناس فوربس، فروش فیلم های آنها و هزینه ساخت این فیلم ها محاسبه شده است. فوربس برای انجام این کار سه فیلم آخر بازیگران در سه سال اخیر را که در بیش از 2000 سینما اکران شده اند، مبنا قرار داده است. نقش های مکمل و گروهی همین طور فیلم های انیمیشن منظور نشده است.

فهرست فوربس بخصوص از این جهت اهمیت دارد که استودیوها می توانند با بررسی آن در میزان دستمزد بازیگران تجدیدنظر کنند.

فوربس ماه پیش فهرست بازیگرانی را منتشر کرد که سال 2012 بیش از استحقاق خود دستمزد دریافت کرده اند. ادی مورفی صدرنشین این فهرست شد. سه فیلم آخر او به ازای هر دلاری که برای هر فیلم دریافت کرد، تنها 30/2 دلار فروختند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.