شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دفاع از قهرمان جودوی متهم به رشوه دادن - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مردم سالاری: کميته ملي المپيک در نامه اي به اتحاديه جودوي آسيا از آرش ميراسماعيلي حمايت کرد.

بهرام افشارزاده در نامه اي به العنزي، رييس اتحاديه جودوي آسيا و دبير کل کميته المپيک کويت، از آرش ميراسماعيلي قاطعانه دفاع و حمايت خود را از اين قهرمان جودو اعلام کرد.

اتحاديه جودوي آسيا به اتهام رشوه دادن به داوران در مسابقات قهرماني آسيا در ازبکستان که حکم انتخابي بازي هاي المپيک لندن را داشت، آرش ميراسماعيلي را محکوم کرد و با ارسال نامه اي به ايران، فدراسيون جودو را تعليق موقت کرد که با رايزني هاي صورت گرفته از سوي کميته ملي المپيک و فدراسيون جودو تعليق جود ايران برطرف شد.

ولي هنوز درباره اتهام ميراسماعيلي ابهام هايي وجود دارد.

چندي پيش فدراسيون جهاني جودو شبهاتي را به مجمع انتخاباتي و فعاليت ميراسماعيلي وارد و اعلام کرد که فدراسيون جودوي ايران بايد تا 12 بهمن مدارک، مستندات، توضيحات خود را درباره وقايع اخير ارائه دهد.

به دنبال نامه اتحاديه جودوي آسيا، بهرام افشارزاده در نامه اي به العنزي، رييس اتحاديه جودوي آسيا و دبير کل کميته المپيک کويت، از آرش ميراسماعيلي حمايت کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.