يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زنی سرپرست 1700 گربه و سگ شد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: یك زن چيني به دليل علاقه بسياري كه به حيوانات دارد، اقدام به نگهداري از 1700 گربه و سگ خانگي كرد.

علاقه «ها ونجين» به نگهداري از سگ  ها و گربه  باعث شد تا او شغل خود را ترك كند و خانه اش را بفروشد تا بتواند از اين حيوانات مراقبت كند.

اين زن مسن چيني در ابتدا از تعداد خيلي كمي سگ و گربه شروع كرد و تنها فرصت  هاي فراغت خود را با آنها مي گذراند اما با گذشت زمان تعداد آنها افزايش يافت و مجبور شد تمام وقت در كنار اين حيوانات باشد.

زنی سرپرست 1700 گربه و سگ شد!

او كه تعداد سگ هايش را به 1500 و تعداد گربه هايش را به 200 عدد افزايش داده بود، توانايي مراقبت از آنها را نداشت به همين دليل 12 كارگر را براي نگهداري از حيواناتش به خدمت گرفت.

«ها ونجين» همچنين گفت: نگهداري از اين حيوانات و تامين غذاي آنها مخارج زيادي را تحميل مي كند اما با علاقه اي كه به حيواناتم دارم نمي توانم از آنها دور شوم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.