پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شگفتی جالب پینگ‌ پنگ‌ باز معلول در المپیک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ينگ  پنگ باز معلول لهستاني كه دست راست ندارد به مرحله يك شانزدهم نهايي رقابت هاي تنيس روي ميز انفرادي زنان المپيك رسيد.

ناتاليا پارتيكا پينگ پنگ باز 23 ساله لهستاني كه به صورت مادرزادي از ناحيه دست راست دچار معلوليت است، با پيروزي 4 بر 3 مقابل حريف دانماركي خود به جمع 32 پينگ پنگ باز برتر المپيك پيوست.

شگفتی جالب پینگ‌ پنگ‌ باز معلول در المپیک

اين ورزشكار روز يك شنبه در مرحله يك شانزدهم نهايي المپيك مقابل حريفي از هلند قرار خواهد گرفت.

پاتريكا چهار سال پيش در بازي هاي المپيك و پاراليمپيك پكن نيز حاضر بود و با وجود اينكه در المپيك به موفقيتي نرسيد، مدال طلاي پاراليمپيك را از آن خود كرد.

وي به همراه اوسكار پيستوريوس دونده معلول آفريقاي جنوبي دو ورزشكاري هستند كه در المپيك و پاراليمپيك 2012 لندن شركت خواهند كرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.