شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راننده ای که 300 میلیون را بازگرداند +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

همشهری آنلاین: راننده زحمت کش شرکت واحد اتوبوسرانی که کیفی به ارزش ریالی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان را در اتوبوس خود پیدا کرده بود، به صاحبش بازگرداند.

این راننده با وجدان که حمید گودرزی نام دارد، در این مورد گفته است: روز جمعه پس از اتمام کار و در حین خروج از خط متوجه شدم یکی از مسافران کیفی را در اتوبوس جا گذاشته است، که پس از جستجو کیف برای پیدا کردن شماره تماس با مقداری زیادی پول، طلا، سند مالکیت، سهام و... مواجه شدم.

راننده ای که 300 میلیون را بازگرداند +عکس

وی ادامه داد: پس از جستجوی کیف توانستم شماره تماسی را از صاحب آن پیدا کنم، با وی برای پس دادن کیف تماس گرفتم.

گودرزی در پاسخ به این سوال که آیا وسوسه نشدید این پول را پس ندهید و اگر ارزش ریالی کیف بیشتر بود بازهم این کار را می کردید گفت: آن کیف از نظر من امانت مردم بود و اگر ارزش کیف هر چه قدر بود حتی ده ها برابر بیشتر از این، بازهم کیف را به صاحبش پس می دادم چون دستم امانت بود.

وی در پاسخ به این پرسش که شما با حقوقی که اکنون دریافت می کنید چندسال باید کار کنید که بتوانید به چنین رقمی دست یابید گفت: من متاهل هستم و ۲ فرزند دارم، همچنین مستاجر هم هستم، با این حال اگر حتی ریالی از حقوق ماهیانه ام را خرج نکنم ده ها سال طول می کشد که بتوانیم چنین پولی را به دست آورم.

براساس این گزارش این راننده ۳۰ ساله که تحت پوشش بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی حدود ۵/۱ سال مشغول به کار است برای بازگرداند کیف به صاحبش از وی ۵۰۰ هزار تومان مژدگانی دریافت کرده است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.