يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کلاهبرداری جدید پیامکی چیست؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: در یک کلاهبرداری جدید پیامکی، با ارسال پیامکی مبنی بر برنده شدن مشترکان همراه اول در طرح ثامن، به درخواست و دریافت مشخصات مشترک و کارت عابر بانک او و در نهایت کلاهبرداری اینترنتی اقدام می شود.

در این کلاهبرداری، ابتدا پیامکی با مضمون برنده شدن مشترک در طرح ثامن ارسال می شود که در این پیامک از مشترک خواسته می شود که کد ملی خود را جهت تایید ارسال کند.

اگر مشترک کد ملی خود را ارسال کند، پیامک دومی مبنی بر درخواست مشخصات عابر بانک مشترک از جمله شماره کارت، کد موجود بر روی کارت و رمز دوم کارت به منظور دریافت وجه جایزه ارسال می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان در این زمینه گفت: طي چند روز گذشته تماس های زیادی از سوی مردم درباره این کلاهبرداری صورت گرفته است.

سید جمال سیاوشی افزود: اگر مشترکی مشخصات عابربانک خود را ارسال کند، تبهکاران به راحتی می توانند حساب بانکی او را تخلیه کنند.

وی با اشاره به این که این پیامک ها از طریق شماره های تلفن همراه اپراتورهای دیگر ارسال شده، تاکید کرد: اگر مشترکی چنین پیامکی دریافت کند، مطمئن باشد که این پیامک دروغین و برای کلاهبرداری ارسال شده است و به آن پاسخ ندهد.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان خاطرنشان کرد: اسامی برندگان طرح های همراه اول فقط از طریق پایگاه اینترنتی این اپراتور اعلام می شود.

سیاوشی گفت: موضوع این کلاهبرداری به پلیس فتاي اصفهان اطلاع داده شده و اقدامات لازم جهت شناسایی این کلاهبرداران و برخورد با آنها در حال انجام است.

وی با اشاره به این که اگر مشترکی خواستار عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی انبوه است، می تواند آن را به سامانه 9990 اطلاع دهد، تصریح کرد: شرکت مخابرات نمی تواند برای جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی از طریق شماره های تلفن معمولی اقدامی انجام دهد و خود مشترکان باید در این زمینه هوشیار باشند.

وی از مشترکان تلفن همراه خواست که به شماره های تلفنی که نمی شناسند، پاسخ ندهند و تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را ارسال نکنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.