يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رییس آموزشگاه زبان، کلاهبردار از آب درآمد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس پليس آگاهي كرمان از دستگيري فردي خبر داد كه با راه اندازي آموزشگاه زبان انگليسي از هنرجويان كلاهبرداري مي كرد.

سرهنگ پوررضا قلي گفت: در ششم تيرماه سال جاري پرونده اي مبني بر اين كه فردي به نام حسين اقدام به تاسيس آموزشگاه زبان انگليسي كرده و پس از ثبت نام، از افرادي با مدرك تحصيلي ديپلم و كم تجربه به عنوان مربي استفاده مي كند.

رسيدگي به اين پرونده در دستور كار كارآگاهان مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي كرمان قرار گرفت.

وي با بيان اينكه اين فرد از هر نفر بابت يك ترم 45 روزه آموزش زبان انگليسي مبلغ 25 هزار تومان دريافت مي كرد گفت: با توجه به حساسيت موضوع و پس از كسب دستور قضايي حسين احضار و در مورد نحوه فعاليت وي تحقيقات آغاز شد.

پوررضا قلي با بيان اينكه متهم در اظهارات اوليه خود عنوان كرده كه با مجوز جهاددانشگاهي كرمان اقدام به تاسيس آموزشگاه كرده است گفت: تحقيقات نشان داد كه اين فرد بدون اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح اقدام به تاسيس اموزش زبان انگليسي كرده است.

رييس پليس آگاهي كرمان با بيان اينكه تحقيقات نشان داد كه اين فرد در شهرهاي شهداد، اندوهجرد و ماهان بدون مجوز آموزشگاه زبان انگليسي تاسيس كرده است گفت: اين فرد در هر يك از آموزشگاه ها اقدام به ثبت نام 80 تن كرده و از هر كدام مبلغ 25 هزار تومان بابت يك ترم 45 روزه اخذ كرده است.

پوررضاقلي با بيان اينكه تحقيقات نشان داد كه حسين از زنان داراي تحصيلات ديپلم و كم تجربه كه عموما در سال هاي اخير مدرك گرفته به عنوان مربي آموزشگاه استفاده و به آنان ماهيانه بالغ بر 80 هزار تومان حقوق پرداخت مي  كرد.

رييس پليس آگاهي كرمان با بيان اينكه حسين زني به نام «شهين» را به عنوان حسابدار استخدام و از او مي خواهد كه به نام خود دسته چك اخذ كند گفت: شهين نيز اقدام به اخذ دسته چك به نام خود مي كند و حسين چك سفيد امضا از وي گرفته و براي خريد لوازم مصرفي آموزشگاه همچون كمد، صندلي و غيره استفاده مي كرد كه پس از گذشت تاريخ سررسيد چك از پرداخت آن سر باز زده بود.

وي با بيان اينكه حسين بارها در اظهارات خود عنوان كرده كه از جهاددانشگاهي مجوز دريافت كرده است گفت: تحقيقات نشان داد كه حسين براي تاسيس آموزشگاه هيچ گونه مجوزي نگرفته و فعاليت وي مجرمانه و جنبه كلاهبرداري دارد كه حسب دستور قضايي از ادامه فعاليت هر سه آموزشگاه جلوگيري و آنان پلمب شدند.

به گفته پوررضا قلي متهم به همراه پرونده متشكله تحويل دادسرا شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.