دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دونده معلول به نیمه‌ نهایی المپیک رسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: اسكار پيستوريوس تبديل به نخستين دونده معلولي شد كه با دو پاي مصنوعي در بازي هاي المپيك حضور پيدا مي كند.

اسكار پستوريوس دونده معلول اهل آفريقاي جنوبي كه با دو پاي مصنوعي مي دود موفق شد در مرحله مقدماتي دوي 400 متر مردان با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود به مرحله نيمه نهايي راه پيدا كند.

دونده معلول به نیمه‌ نهایی المپیک رسید

اين ورزشكار موفق شد ركورد 45 ثانيه و 44 صدم ثانيه را براي خود به ثبت برساند كه از ركورد قبلي او در سال جاري كه 45 ثانيه و 52 صدم ثانيه بود بهتر است.

حضور اين ورزشكار با تشويق شديد تماشاگران حاضر در ورزشگاه المپيك لندن همراه بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.