دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: منچستر یونایتد با شورلت رکورد زد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: باشگاه منچستریونایتد با انعقاد قراردادی 210 میلیون پوندی رکورد حامی مالی در دنیا را شکست.

باشگاه صاحبنام انگلیسی با شرکت جنرال موتورز قراردادی هفت ساله به ارزش 210 میلیون پوند منعقد کرده و از فصل 15-2014 با لباس های منقش به نام این شرکت به میدان می رود. این قرارداد، به طور سالیانه 10 میلیون پوند بیشتر از قرارداد فعلی این باشگاه با AON است.

قرارداد منچستریونایتد با جنرال موتورز به ارزش سالیانه 30 میلیون پوند، بالاترین رکورد جذب حامی مالی را به خود اختصاص داده است. پیش از این بارسلونا با "قطر فاندیشن" قراردادی سالانه به ارزش 25 میلیون پوند منعقد کرده بود.

"ریچارد آرنولد"، مدیر بازرگانی باشگاه منچستریونایتد در این خصوص گفت: این یک قرارداد فوق العاده بلندمدت برای باشگاه است.

ما فقط 6 هفته با شورلت شراکت داشته ایم اما آنها ایده های خوبی را مطرح کرده اند که به نفع هر دو طرف است. این قرارداد همچنین به نفع 659 میلیون هوادار تیم ما در سرتاسر جهان است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.