يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تربیت بی رحمانه قهرمانان ورزشی در چین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

پاسخ این سوال می تواند بعضی چیزها را راجع به سیستم آموزشی چین روشن کند. مصاحبه با یکی از ورزشکاران چینی حاوی مطالب جالبی در مورد طریقه آموزش کودکان چینی بود. به گفته او، مربیان ورزش کودکان چینی را از مدرسه خارج می کنند و در اردوگاه هایی با شرایط سخت و دشوار آموزش می دهند. هر کودک تنها با یک شماره شناخته می شود و حتی برای صدا زدن او از نامش استفاده نمی کنند. در این اردوگاه همه چیز حول محور یک هدف می چرخد: افتخارآفرینی برای کشور.

تربیت بی رحمانه قهرمانان ورزشی در چین

حکومت کمونیستی چین در دهه هشتاد پس از چندین باخت تحقیرآمیز در رشته های ورزشی مختلف و از جمله شنا، تصمیم گرفت این حقارت را جبران کند و قهرمانانی را در رشته های مختلف تربیت کند. از آن زمان به بعد معلمان مدرسه موظفند کودکان با استعداد را شناسایی و پتانسیل های آنها را کشف کنند. سپس آنها را به مربیان معرفی کنند.

تربیت بی رحمانه قهرمانان ورزشی در چین

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.