يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین تجربه بهرام رادان در مقام تهیه کننده ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

در این باره خسرو نقیبی که پیش از این به عنوان نویسنده فیلم سینمایی «پل چوبی» با بهرام رادان، نقش اول این فیلم، همکاری داشت در رسانه ها اعلام کرده بود: «مشغول نگارش فیلمنامه یک فیلم سینمایی با نام موقت «سفارت» هستم که تهیه کنندگی آن را بهرام رادان برعهده دارد.

اولین تجربه بهرام رادان در مقام تهیه کننده

این فیلمنامه درامی اجتماعی است و قصه ایرانیانی را که قصد مهاجرات از ایران دارند و با مسائل مختلف روبرو می شوند، روایت می کند. طرح این فیلمنامه را بهران رادان به من پیشنهاد داده که قرار است از بین سه طرحی که به من و رضا بهرام نژاد و بهرام توکلی داده، هر کدام شرایط تولیدشان فراهم شد، کار کند.»

اما از سوی دیگر علی باذل، مدیر برنامه های بهرام رادان، هم در این رابطه توضیحاتی داد: «بهرام رادان مدت زیادی است که مجوز تهیه کنندگی اش را گرفته و قطعا به دلیل کاراکتری که دارد، می تواند در تولید فیلم های موثر برای سینما فعالیت کند. آنچه که برای رادان اهمیت دارد ساخت یک فیلم خوب با فیلمنامه قوی است و اینکه خودش در فیلم بازی کند یا نه اهمیتی برایش ندارد. به همین خاطر هر گاه با داستانی روبرو شود که احساس کند می تواندفیلم موفقی شود، سوژه را به نویسنده ای معتبر پیشنهاد می دهد.»

باذل در پاسخ به اینکه چرا تا الان هیچ کدام از کارها به مرحله تولید نرسیده است، عنوان کرد: «این روزها بسیار شاهد پروژه هایی هستیم که فیلمنامه هنوز کامل نشده سراغ پیش تولید می روند یا با بازیگری قرارداد می بندند. ما سعی داریم پروژه هایمان را خیلی استاندارد و با اصول درست پیش ببریم. الان هم ما در مرحله اول هستیم و هر سه فیلمنامه هایمان حاضر شده است و بعد از این هم باید بررسی کنیم ببینیم شرایط تولید برای کدام یک از کارها فراهم است.»

با توجه به اینکه فیلمنامه «سفارت» درباره مهاجرت نوشته شده باذل اظهار داشت: «فیلمنامه ها هر کدام سوژه متفاوتی را دنبال خواهندکرد و دو فیلمنامه دیگر به موضوع موسیقی و دنیای تبلیغات می پردازد.»

علی باذل درباره کارگردانان این سه فیلمنامه بیان کرد: «اگر شرایط تولید فیلمنامه ای که رضا بهرام نژاد نوشته، فراهم شود قطعا خودش هم کارگردانی آن را به عهده خواهد داشت اما برای دو اثر دیگر باید در مورد فیلمسازان رایزنی شود و هنوز کسی برای این منظور انتخاب نشده است.»

البته جالب است بدانید که بهرام رادان در عالم موسیقی هم تهیه کنندگی را تجربه کرده است و ماه آینده آلبوم هومن جاویدبه نام«شاه ماهیم با تهیه کنندگی او منتشر خواهد شد.

در پی انتشار این مطلب بهرام توکلی، کارگردان ویکی از کسانی که روی چنین طرحی در حال کار کردن است گفت: «چنین مطلبی به این معنی نیست که ما سه نویسنده برای یک فیلم بخواهیم طرحی بنویسیم و بهرام رادان از بین این 3 تا یکی را انتخاب کند.رادان الان به خاطر دو پروژه دیگر با این نویسندگان همکاری دارد و روی دو طرح جدا در حال بررسی است. چند وقت پیش در مذاکراتی که ما با هم داشتیم، پیشنهادی مشترک مطرح شد که هنوز به مرحله تولید نرسیده و فعلا در حال رایزنی هستیم. طرح فیلم جدید بهرام رادان فعلا اسمی ندارد اما قطعا «سفارت» کار دیگری است.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.