شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سقوط قیمت مرغ در بازار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران با بیان اینکه هم اکنون قیمت هرکیلوگرم گوشت مرغ در بازار درحدود 6300 تومان است، گفت: تاکنون فقط حدود 23 درصد از 55 هزارتن کنجاله سویایی که از شرکت پشتیبانی امور دام طلب داشتیم را دریافت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم مابقی آن را بگیریم.

حسین مقدم نیا در خصوص قیمت فعلی مرغ اظهارداشت: درحال حاضر قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری درحدود 4250 تومان و قیمت هرکیلوگرم گوشت مرغ در بازار درحدود 6300 تومان است. پیش از این، قیمت هر کیلوگرم مرغ در سطح شهر بیش از 7000 تومان شده بود.

وی با بیان اینکه اگر نهاده ها به صورت مداوم به دست تولیدکنندگان برسد شاهد روند کاهشی قیمت مرغ در بازار خواهیم بود، گفت: صنعت پرورش مرغ گوشتی روزانه به 10 هزارتن نهاده ذرت و 5 هزارتن نهاده کنجاله سویا نیاز دارد که باید به طور مستمر تامین شود تا قیمت مرغ در بازار افزایش پیدا نکند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی ایران درخصوص میزان دریافت نهاده کنجاله سویا، گفت: تاکنون فقط درحدود 23 درصد از 55 هزارتن کنجاله سویایی که از شرکت پشتیبانی امور دام طلب داشتیم را دریافت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم مابقی آن را بگیریم.

وی در ادامه افزایش قیمت نهاده ذرت در بازار را مورد اشاره قرار داد و افزود: متاسفانه طی چند روز گذشته قیمت نهاده ذرت از هرکیلوگرم 580 تومان به 650 تومان افزایش یافته و این مسئله مشکلاتی را برای تولیدکنندگان بوجود آورده است.

مقدم نیا درخصوص میزان تولید گوشت مرغ عنوان کرد: با توجه به اینکه ماهیانه در حدود 90 میلیون تا 95 میلیون قطعه جوجه ریزی انجام می شود، انتظار داریم در ماه بالغ بر 144 هزارتن گوشت مرغ تولید و به بازار عرضه کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.