يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازی استقلال - پیکان لغو می شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

بازی های هفته هفتم لیگ برتر قرار است در تاریخ هفتم و هشتم شهریور ماه برگزار شود. با توجه به تعطیلی تهران در این تاریخ حالا همه منتظر هستنتد که ببینند آیا بازی های این هفته که در تهران برگزار می شود، تعطیل می شود یا نه. مهمترین بازی این هفته که در تهران برگزار می شود، استقلال - پیکان است و به احتمال زیاد به دلیل مسائل امنیتی این بازی برگزار نخواهد شد اما به جز این بازی، نفت تهران هم در هفته هفتم باید از راه آهن پذیرایی کند و با وجود اینکه این بازی تماشاگر زیادی ندارد، ممکن است این بازی هم لغو شود.

اگر این دو بازی برگزار نشود، می تواندبرنامه ریزی لیگ برتر را با تغییراتی اساسی روبرو کند. زیرا تنها یک روز بعد از این هفته اردوی تیم ملی در تاریخ 9 شهریور شروع خواهد شدو تا تاریخ 20 شهریور ماه هم ادامه خواهد داشت.

تیم ملی باید 21 شهریور ماه در سومین بازی خود به مصاف لبنان برود. لیگ برتر بعد از یک وقفه 14 روزه از تاریخ 24 شهریور ماه از سر گرفته می شود و بنابراین امکان برگزاری دو بازی عقب افتاده وجود ندارد.

با توجه به اینکه لیگ برتر به صورت فشرده برگزار می شود به نظر می رسد امکان برگزاری بازی های عقب افتاده تا نیم فصل وجود نداشته باشد و با توجه به اینکه در این تاریخ هم قرار است تیم ملی در بازی های غرب آسیا شرکت کند، به نظر نمی رسد امکان برگزاری این بازی در تاریخ تعطیلات نیم فصل وجود داشته باشد.

جالب است که هیچ کدام از مدیران لیگ برتری، روز گذشته اطلاعی از تعطیلی لیگ نداشتند و نمی دانستند که در صورت تعطیلی لیگ، بازی هایی که در هفته هفتم لیگ در تهران است برگزار می شود یا نه؟

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.