شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خودکشی دختر جوان به خاطر بازماندن از تحصیل ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حبرگزاری ایسنا: بنابر اعلام رسانه  هاي داخلي هند، دختر 18 ساله اي به دليل مخالفت خانواده اش با ادامه تحصيل خودكشي كرد.

بنابر اعلام پليس محلي «راجستان»، اين دختر پيش از آن كه خود را در مسير عبور قطار پرتاب كند در نامه اي انتقادي دليل اين اقدام خود را سنت  هاي خانواده اش در مخالفت با ادامه تحصيل خود اظهار كرد.

بنابر اعلام پليس «راجستان»، «پوجا» در نامه اش نوشت: از آنجايي كه نمي توانم آرزوي رفتن به دانشگاه را محقق كنم، دست به اين كار مي زنم.

به گفته پليس هند، خانواده «پوجا» تمايلي ندارند كه دخترشان تحصيلات دانشگاهي داشته باشد. همچنين آنان توانايي نداشتند كه دخترشان را براي ادامه تحصيل به شهري ديگر بفرستند.

پليس «راجستان» با پيداكردن جسد خونين «پوجا» و نامه اي كه در كنار او بود، خودكشي اين دختر را تاييد كرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.