جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان دور جدید مذاکرات ایران با 1+5 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: سعید جلیلی، مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران، روز جمعه ۱۵دی ماه، از برگزاری مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 در ماه ژانویه خبر داد.

سعید جلیلی که به هند سفر کرده است، در کنفرانس خبری خود در دهلی نو گفت: «ما موافقت کرده ایم که این مذاکرات در ژانویه انجام شود، اما تا این لحظه جزئیات این مذاکره نهایی نشده است.»

سعید جلیلی در این کنفرانس خبری که در محل سفارت جمهوری اسلامی برگزار شد، توضیح داد ایران «پنج محور» را برای از سرگیری مذاکرات پیشنهاد داده است و افزود: «(اعضای) ۵+۱ گفتند پیشنهاد سازنده است و قرار شد مطالعه کنند و پاسخ بدهند، ولی اکنون شش ماه تأخیر داشته اند، البته اخیرا اعلام کرده اند که آماده اند به گفت وگوها برگردند.»

طبق گزارش های منتشر شده در چند وقت اخیر، تهران در قالب طرحی که بر پایه طرح «گام به گام» مذاکرات مسکو تهیه شده، ضمن تأکید بر حق غنی سازی خود، خواستار حذف تمامی تحریم ها علیه ایران شده است تا در ازای آن، تدریجا غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم را متوقف کند.

سعید جلیلی روز جمعه از به گفته وی «بازگشت» ۵+۱ به گفت وگوها استقبال کرد و گفت: «امیدواریم با استفاده از تجارب گذشته و تکرار نکردن اشتباهات قبل، آنان این بار با رویکرد سازنده وارد گفت و گوها شوند.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.