جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هدیه تهرانی شکایت خود را پس گرفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: هدیه تهرانی که برای شکایت از یک متخلف گران فروش به تعزیرات تهران مراجعه کرده بود با تامین خواسته اش رضایت به مختومه شدن پرونده داد.

ماه گذشته "هدیه تهرانی" بازیگر زن سینمای ایران به عنوان شاکی به سازمان تعزیرات حکومتی مراجعه کرد و شکایت نامه ای را علیه یک فروشنده تابلوهای هنری تنظیم کرد.

پس از تنظیم شکایت نامه هر دو طرف شکایت با حضور در شعبه تعزیرات دفاعیات خود را عنوان کردند و قرار شد شعبه حکم تعزیراتی را صادر کند.

اما شاکی پرونده با فرد متخلف گفتگو کرد که در نهایت پرونده به دلیل جلب رضایت شاکی مختومه شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.