دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روایتی از خانه نشینی 11 روزه احمدی نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: همشهري ماه در شماره دي ماه خود در پرونده اي به بررسي رابطه دولت احمدي نژاد و روحانيت پرداخته است. در يکي از مصاحبه ها ، به سراغ بهمن شريف زاده از چهره هاي نزديک به مشايي رفته اند.

در مقدمه اين گفت وگو با بهمن شريف زاده مسئول دفتر مطالعات ديني مرکز ملي مطالعات جهاني شدن آمده است : «در رابطه دولت احمدي نژاد با روحانيت از همان سال 84 دچار تلاطم و فراز و نشيب بود، از هاله نور گرفته تا ورود زنان به ورزشگاه ها و سخنان اسفنديار رحيم مشايي موجب شد تا اين تلقي در جامعه به وجود آيد که رابطه روحانيت و دولت نه در حال اوج گرفتن که در حال افول است، اين تلقي آنجايي پررنگ تر شد که پدر معنوي اين دولت يعني آيت الله مصباح يزدي نيز به صف منتقدان دولت پيوست.»

در بخشي از اين گفت و گو درباره خانه نشيني احمدي نژاد سوال شده که در ادامه مي آيد:

نظرتان درباره خانه نشيني احمدي نژاد چيست؟

نظر آقاي احمدي نژاد نسبت به آقاي مصلحي براي ادامه وزارت نظر مساعدي نبود، نظرشان را به رهبر معظم انقلاب گفتند، چون درباره وزارت اطلاعات هم در انتصاب و هم در عزل بايد نظر رهبري وجود داشته باشد- که البته بعدا گفتند اين نيست- روايت شده که بعد از اين که آقاي احمدي نژاد نظرشان را به رهبري گفتند، رهبر انقلاب فرمودند چه کسي را پيشنهاد مي کنيد، آقاي احمدي نژاد فردي را معرفي کردند که رهبري نپذيرفتند، آقاي احمدي نژاد گفتند من مي توانم مدتي فکر کنم که با آقاي مصلحي مي توانم کار را ادامه بدهم يا خير، رهبري فرمودند فکر کنيد و بعد نظرتان را اعلام کنيد، من گفتم کجاي اين روايت دال بر تخطي از ولايت پذيري است؟ ايشان که اذن گرفت، نهايت اش اين بود که آقاي احمدي نژاد مي گفتند من نمي توانم همکاري کنم و استعفا مي داد. آقا به ايشان زماني براي فکر کردن دادند ايشان هم نشستند و فکر کردند، اين کجايش خلاف ولايت پذيري است؟

در خانه بودند يا سرکار هم مي رفتند؟

هرکجا، مهم اين است که اذن گرفته بودند. البته اين روايت ادامه اي هم دارد و آن اين است که آقاي احمدي نژاد تازه از يک سفري که الان حضور ذهن ندارم کجا بود برگشته بودند و بيمار بودند، کسالت داشتند و گفتند هم استراحتي شود و هم فکر شود. بعضي مقامات گفتند اين روايت درست نيست که من گفتم چه بهتر!

مقامات دولتي گفتند؟

اين را ديگر از من نپرسيد، البته از سوي خود دولت نبود. گفتم پس اين روايت نيست، حدسيات که سطح اش از روايت نازل تر است پس ديگر هيچ دليل و سندي براي ضعف ولايت پذيري آقاي احمدي نژاد وجود ندارد.

پس چرا همه درباره خانه نشيني چيز ديگري مي گويند؟

من کاري به آن روايتي که شما مي گوييد غالب است ندارم چرا که دال بر ضعف ولايت پذيري ايشان نيست.چون ايشان اجازه گرفته و فکر کرده است.

يعني خانه نشيني در کار نبوده؟

چرا، خانه نشيني که بوده اما به حالت قهر نبوده، اين حدس است، گناه گوينده بر عهده خودش است که آمدند يک حدس را در جامعه ترويج دادند.

من مي گويم شما تصريح رهبري را داريد در کنارش حدسياتي هم داريد، مي شود اجتهاد در برابر نص کرد؟

اين که حدس مان را بر نص حاکم کنيم غلط است، نص ولي فقيه اين است که اين دولت حاکميت دوگانه ايجاد نکرد و حدس ما اين است که قهر کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.