"> درخواست علی ضیاء از احمدی نژاد
دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخواست علی ضیاء از احمدی نژاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: شب گذشته در چهاردهمين روز از ماه مبارك رمضان ويژه برنامه ماه عسل كه در لحظات عرفاني افطار مهمان خانه هاي روزه داران است با اجراي سيد علي ضياء از شبكه سه سيما به روي آنتن رفت و بعد از وله اي در مضمون صاحب الزمان(عج) تيتراژ آغازين برنامه با صداي "بنيامين بهادري" به مانند روزهاي قبل نواخته شد و مجري برنامه گفت: چقدر خوشحالم كه شما بينندگان را مي بينم و به طور كامل امروز حالم خوب است.

"دكتر محمدرضا اسپرورين"(خير مدرسه ساز)، حمزه بياتي آغداش (خير مدرسه ساز)، حبيب شريفي(معلم) از مهمانان شب گذشته برنامه ماه عسل بودند.

دكتر محمدرضا اسپرورين (خيرمدرسه ساز) با حضور در اين برنامه گفت: پس از تحصيل در خارج از كشور به ايران بازگشتم وي در پاسخ به اين سوال كه چرا پس از تحصيل به ايران بازگشتيد عنوان كرد: صفا و صميميت و مهرباني در هيچ جاي دنيا نيست و همين كه مردم در پاي برنامه شما اشك مي ريزند يك دنيا ارزش دارد.

وي ادامه داد: من در دانشگاه دولتي به تحصيل پرداختم و با بهره مندي از امكانات و ماليات اين مردم و كشور پزشك شدم پس بايد اين امكانات را در كشور خود خرج كنم.

اسپرورين تصريح كرد: حدود 20 سال پيش من طرح پزشكي خود را در روستاي سيستان و بلوچستان از امكانات آب و برق بي بهره بودند، گذراندم و از حقوق طرح خود كه ماهيانه 19 هزار تومان مي گرفتم درروستاي آشار مدرسه ساختم.

وي افزود: ارزش پول آن موقع طوري بود كه پيكان 90 هزار تومان بود و در پاسخ مجري كه مي توانستي در آن زمان به جاي مدرسه سازي پيكان بخري، بيان كرد: اگر در آن زمان پيكان خريده بودم آن پيكان الان فرسوده شده بود ولي مدرسه هنوز هست ما ايراني هستيم و وظيفمون كمك و خدمت به كشور است.

حمزه بياتي آغداش(خير مدرسه ساز) در ادامه گفت:  پسر 16 سالم در راه مدرسه كه بيرون از روستاي آغداش بود تصادف كرد و بعد از فوت وي 60 ميليون ديه گرفتم كه آن 60 ميليون را در همان روستاي آغداش مدرسه ساختم.

وي ادامه داد: فرزند بزرگم داراي بيماري تالاسمي ماژور است و به دليل بيماري و سواد كم او هنوز شغلي ندارد و همچنين هزينه هاي درمان او بسيار بالاست.

دكتر محمدرضا اسپرورين در همان برنامه اعلام كرد كه هزينه هاي درمان پسر او را تقبل خواهد كرد.

و همچنين مدير بانك قوامين در برنامه اعلام كرد پسر او را به صورت نيروي قراردادي در يكي از شعب بانك قوامين استخدام خواهد كرد.

مجري برنامه گفت: اميدوارم اين روحيه خيري در هموطنان همه گير شود.

درادامه حمزه بياتي آغداش خطاب به علي ضياء عنوان كرد " كه راه روستاي آغداش براي رفت و آمد مشكل دارد" و ضياء گفت""اين مشكل را بايد به محمود احمدي نژاد در ميان بگذاريد"، و مجري خطاب به محمود احمدي نژاد گفت: "لطفاً مشكلات كشور را حل كنيد."

ماه عسل برنامه اي است كه در ايام ماه مبارك رمضان هر شب ساعت 19:15 از شبكه سه سيما با اجراي سيد علي ضياء و مجيد يوسفي پخش مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.